Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Treba pročitati ovo o Nicku i toj devojci

 2ybfc4h.jpg

 

2id3y4ea8cq01Nick mi je uvek bio gotivan, ali ne želim ni da optužujem unapred, ali ni da ga proglasim nevinim... dok se ne budu znali detalji, šta se zapravo desilo

 

A i generalno sam protiv da se ovakve stvari iznose u javnost pre nego što se zna sve, jer čak i ako se dokaže nevinost ugled je trajno narušen

Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

dosadno

Za svakoga po nesto.Verujem da ce Wondeboy i Til da izdaju zajednicko saopstenje zasto nisu poturali glave pod levice i pete iz okreta .

Link to comment

Ono,UFC preko potrebuje novu zvezdu.Til je taman.Bezobrazan,prerastao wv,tako da moze i super mec u srednjoj.Sve kako valja i dolikuje.Jedino ako mu Woodley ne otkine glavu desnom,mada sumnjam.

Wonderboy ima 35 god.Od troskova verovatno ima samo da plati grappling instruktora,tako da sve sto je dobio ekstra od Whita da odradi mec je cista dobit.UFC je sve vise zabava a manje sport. Sledeci put da im podele pajsere i bejzbolke da se forumasi ne dosasjuju

Link to comment

hm, bio sam ubedjen da je mladji wonderboy, bebifejs cini cuda.

 

sad mi palo na pamet, ima li neka statistika koliko meceva su dobili ovi sto se nisu katovali kako treba, a opet nastupili?

kolko me sluzi secanje, otprilike sve skorasnje.

Link to comment
3 hours ago, askeladden said:

Ono,UFC preko potrebuje novu zvezdu.Til je taman.Bezobrazan,prerastao wv,tako da moze i super mec u srednjoj.Sve kako valja i dolikuje.Jedino ako mu Woodley ne otkine glavu desnom,mada sumnjam.

Wonderboy ima 35 god.Od troskova verovatno ima samo da plati grappling instruktora,tako da sve sto je dobio ekstra od Whita da odradi mec je cista dobit.UFC je sve vise zabava a manje sport. Sledeci put da im podele pajsere i bejzbolke da se forumasi ne dosasjuju

 

il kad vec nameste mec da dogovore da bude malo krvi

Link to comment
3 hours ago, ToniAdams said:

hm, bio sam ubedjen da je mladji wonderboy, bebifejs cini cuda.

 

sad mi palo na pamet, ima li neka statistika koliko meceva su dobili ovi sto se nisu katovali kako treba, a opet nastupili?

kolko me sluzi secanje, otprilike sve skorasnje.

 

danas sam negde procita da nekatovani imaju samo jedan poraz

Link to comment

Pa da,sta zna dete sta je 5 kg?Jbga,nema vise rokanja testom da se sacuva snaga,a gubi se gledanost.Jbs onda kategorije.Jos da im puste stare snimke kako Kenji Midori dere likove 15+ kila teze od sebe..Eto Mighty Mousa protiv Romera:laugh:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...