Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

1) nema boljeg trenutno. covek je ubica2) kotur je matori i ne verujem da moze da ga pobedi3) ne znam zasto mislis da se silva usrao? odmah ga je pogodio bombom i tu se prica zavrsava.4) stvarno je bilo uzivanje gledati vitora.
1) Slazem se recimo 80%, mada bih voleo kad bi cesce bilo medjusobnih borbi tih najjacih likova (a Silvia nije medju njima; bolje da su pustili Lesnara zivotinju, bar bi duze trajalo a uspeo bi minimum par puta da nabode Rusa). 2) njega sam pomenuo onako, znam da ga i dalje smatraju za jednog od najboljih3) to je Smeling rekao, mada je stvarno delovalo tako - opet kazem, mog'o je bar da zama'ne koji put, cisto radi reda4) Vitor je mogao biti najbolji fajter na svetu, imao je snagu, tehniku, neverovatnu brzinu... ali je prso :( Evo nasao sam RS link meca Wanderlei Silva - Jardine, tezak 13mb. Otprilike, preslikano Fedor - Silvia s tim sto je ovaj Jardine imao mozda dva i po pokusaja udarca pre nego sto je patosiran.linakImam i linak za Vitorovu pobedu protiv tog crnca ali necu da postavljam, osim nokauta nema nista vredno gledanja.
Link to comment

druze, pricas o coveku koji je pre par godina otkinuo kro kapa, mozda najcenjenijeg udaraca tada, u stendapu, na cist boks. a od tada je jos kako napredovao.patku bi lesner bolje prosao.i cemu primedba na silvijin izgled? jebaga, ne gledas mis fitnes izbor.

Link to comment

Primedba na Silvijin izgled je bila iz razloga sto mislim da je kilav (sto se pokazalo tacnim; nije ni Fedor ultramega misicav ali je ljudina i bar su mu ledja sira od kukova, sto bi kod svakog muskarca trebalo da je slucaj... valjda :unsure: ) a Lesnar bi bolje prosao iz prostog razloga sto gore ne moze.Mislim, jebote...tim_sylvia2.jpg040619_kak_ufc_tim_sylvia_b.jpg

Link to comment

Mene takođe nervira JoshBarnett koji je isto tako građen ko da je pola života vukao džakove cementa po gradilištu, a u slobodno vreme okopavao krompir motikom i trpao u džakove....I iz sve snage sam navijao za Pedra Rizza koji je klasičan street fighter iz predgrađa u tučama 1 na 1.Al ne vredi kada je ova mrcina od Barnetta jednom ljudski nabola dok je bio neoprezan i uspavala ga... <_< Ehhh... Evo vidim nove video borbe na linku, pa odoh da pogledam... cool.gif

Link to comment
  • 2 weeks later...

e ovo ce biti dobar mec. ja sam gledao orlovskog na sport klubu, ali to su bili bas stari mecevi. jel i dalje u vrhu?

Link to comment
  • 2 weeks later...
Lepo ga je mlatnuo na pocetku i posle rutinsko davljenje i gnjavaza...
Pa u stvari izgledalo je kao da Hearinga u 3x5 minuta siluje obrijani gorila. Kazhu da je sledeci Kongo.A posle njega Gonzaga. Koji je valjda i jedini ostao u UFC da mozhe da pobedi Lesnara.
Link to comment
  • 1 month later...
http://vinovo.magnify.net/video/Mirko-CRO-...lipovic-vs-AlisVIDEO
BORBA PONIšTENA! Overeem udarao Mirka po testisima Hrvatski borac Mirko Filipović nije uspio svladati Nizozemca Alistarira Overeema. Iako je Cro Cop najavljivao pobjedu, Overeem se u ovom trenutku pokazao spremniji i jači, no unatoč dominaciji, koristio se nedopuštenim udarcima, pa je sudac morao prekinuti meč u kojem ipak nismo dobili pobjednika.
Link to comment
  • 2 months later...

Danas je leteci gospodin Remy Bonjasky po drugi put u karijeri osvojio K1 World GP, dobio je redom LeBannera (slomio mu ruku, TKO), Sakija (KO) i u finalu Harija (diskvalifikacija)

Link to comment

jebemti, siroti leboner bas nije pio mleka kao mali, i mora da je jeo samo braon iz eurokrema.ovo je barem treci put da lomi ruku.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Bezveze. Bonjaski ga je imao na kraju prve runde i da je pogodio ono nogom, patosirao bi' ga. Posle toga se vise branio... Harija nisam dugo gledao i rekao bih da je nabacio jedno 10kg mase (ne misicne, doduse) sto ga cini manje eksplozivnim, mada je i dalje lud kao struja. Ne znam kako bi zavrsilo inace ali je ovako ispao zesce glup.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...