Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

nema na cemu. u sustini to mozes sam napraviti, to su samo word listovi podeljeni po sredini sa jednim tekstom sa leve i jednim sa desne strane.

 

3 hours ago, ToniAdams said:

 

Stavio na svoj tviter

ja sad ovo ne mogu da nadjem. 

il je neko okacio laznu vest, il je ovaj obriso. vrv prvo. a i ja bas numem u tviter.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pogotovo obratiti paznju da Zabit ima bacanja kao brat Kevap.I za tu visinu,njemu je 145 blizu prirodne tezine.Zato nema mnogo snage u udarcima,ali izdrzljivost i kondicija skoro ne naruseni drasticnim skidanjem kilaze.

Kad se bude sreo sa Holloweyom,ne sumnjam da ce ga dobiti.

Link to comment
  • 2 weeks later...

dzons u nedelju ujutru nastupa, a od poslednjih 5 testova dva je pao. pritom se krio ispod ringa kad su dosli da ga testiraju.

al kazu da je sve ok, nije nista uzimao, samo pulsira :fantom:

Link to comment

Ah to je prica iz perioda kad je rokao ozbiljne mandze.Pa onda ovaj Turinabol koji pulsira mamu mu jebem.To je nakon sto je uhvacen sa estrogen blokerima,isto iz dick pill.A sto je u medjuvremenu poceo da dize trista kila na mrtvom,to od zdrave rane i konjskog mesa.

Lik je kao Dragan Djilas u nasoj politici.Da ti sve dokaze ispostave da je nevin,cjok,ne verues.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...