Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Pa to.Plus Cevap voli da boravi u klinchu gde Tony baca laktove umesto aperkata i krosea..Sa druge strane ,ako pogodi Tonija telefonkom kao Conora,pasce stemovanje lobanje epskih razmera jer se Tony predati nece dok je pri svesti,a ni njemu Khabib nece moci da proda submision.Sto znaci ground and pound dokle ima snage.

Khabib ima i taj old school jab levom rukom,sto nije tako cesto kod MMA boraca,a Tony srlja kao june na jasle,sto znaci da ce da se sam nabija na levicu.Tony ume sa tim laktovima da spreci takedown,dobar primer borba sa Josh Thomsonom.Unistio mu je ritam,kad god je zalamao dobi bi lakat po glavi i nista od obaranja.

Kao sto rekoh,ni jedan se ne raduje toj borbi.

Edited by askeladden
Link to comment
On 27.1.2019. at 12:46, Кристофер Лумумбо said:

ostao sam budan da gledam, odoh na sekund da umzme vodu i gotovo. 

i ja isto, jebo mi pas mater nezrelu :D jos upalio roganov fight companion i edi bravo lepo kaze da mu je zao sto kvari ugodjaj ali da je ovo KO u prvoj 1/1, ja se jos dodatno nalozio kao mozda bude neki spektakularni nabod kad ono bruka i sramota. jebes mi sve ako prosecni 30-togodisnji couch potato ne bi ostao na nogama posle onog udarca .

Link to comment

ista situacija, gledoa sam fight companion. najgore je bilo na prpslom ufc-u, celu noc sam cekao da geldam cyborg vs nunes i jones vs gus. vidim izlaze obe, rekoh ajde da bacim jedan brzopotezni sah, 2 minuta po igracu, taman dok ne krene. vracam se na stream i vidim amanda slavi :ph34r:

Link to comment
4 hours ago, ToniAdams said:

Ne bi ja ostajo budan da nisam zaredom gledao 2 basketa 

Postovanje,

na temi "Moja metoda za brzo ucenje jezika" ste ucestvovali pa me interesuje da li posedujete, ili znate kako mogu doci do dvojezicnih zvucnih knjiga.

Ne bih spamovao ovu temu ako bilo sta posedujete, ili znate zamolio bih vas da mi prenesete na spomenutoj temi, napomenuo bih da prilozeni linkovi nisu u funkciji.

Unapred hvala.

Pozdrav

Link to comment

Nemam pojma stvarno, ako ne rade ti linkovi. 

26 minutes ago, Heaviside said:

nisam uspeo da nadjem tu vest.

nebitno, steta ako je tako, nadao sam se da cemo ga mozda videti protiv Kabiba.

Stavio na svoj tviter

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...