Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Jones ipak pristao na VADA test jer je to bio uslov da se borba odigra.Verovatno ima po crevo u svakom otvoru i po infuziju u svakoj dostupnoj veni dok Novicki i Dana pumpaju rasol na usta i pozadi da se procisti.

Link to comment

Gustafson kaze da je nakon onog kolena u prepone , na pocetku prve runde izgubio osecaj u nozi i da nije mogao da se kreve kako treba ostatak meca.Ja stvarno ne znam za antipaticniju pojavu ikada od JJ?

Link to comment

A brate,bilo je solidno koleno u prepone.Ali dobro,ni on nije previse kukao,zivot je zivot.Jon Jones je prljav borac i to je to.Ocigledno ima ljudi koji to vole,kao i Irsku atrakciju.

Link to comment
  • 2 weeks later...

jbg ja bio u fazonu da me bole dupe (kad se ribe tuču, uvek navijam za bolju, a ovde nekako nisam mogao da se opredelim), al sam se na kraju dero ko stoka kad ju je izgruvala.

amanda udara ko a man, a sajborg je dozivela sto i mnogi pre nje, pa i honda, poverovala u hajp o sebi. 

Link to comment

Cyborg je prva nacela Amandu prelepom kontrom ,ali je poverovala da je neranjiva I pojela prvo desni krose I za kraj onu telefonku koja bi ubila pola 135 zemske divizije a drugu polovinu retardirala .Da dodje do revansa,moje pare bi bile na Cyborg.

Link to comment
  • 2 weeks later...

TJ posle ludackog catovanja a bez pomoci par picograma mandzoke je izgledao i kretao se kao zombi.Mislim da ga je Nunes mogla izgaziti bez problema koliko je izgubljen bio.Jbte,Cejudo ga bacio na zemlju kao u kafani i iznabadao cekicima gedzovan style..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...