Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

E, nisam pucao iz 23. Kad smo već kod toga, nisam bio u streljani milijun godina i baš bih mogao. Je l' si samo upgradeovao Glocka ili si novi korisnik?
Ne razumem pitanje. Ovaj 23 imam oko godinu i po, i to je jedini Glock koji sam ikada imao. Inace 23 i 19 su iste velicine (compact), ali 19 koristi 9mm municiju, a 23 .40S&W. Postoji dobar razlog da bas 23 bude na slici jer - Glock 23 je, Djuro...sta? Oficijalno naoruzanje US Marshals Service :D
Link to comment

Pogledao sam linkove, i zanimljivo bi bilo saznati zasto od svog ovog naoruzanja nema ama bas nijednog pistolja .40S&W kalibra. Sve devetke i cetres' petice. Da li je tesko nabaviti prop modele, ili sta? Nisam bas upucen kako filmadzije koriste oruzje, ali kad god pogledas u IMDB u sekciji "goofs" najcesce nadjes nesto vezano za oruzje ako ga ima u tom filmu ili TV seriji. Vecina ljudi ili ne zna ili ne prati tako pomno, ali se zato nadje neki broj aficionadosa koji prati okom sokolovim.

Edited by WTF
Link to comment

Carska epizoda!

Najjace kad zajebava serifa uz pomoc onog laznog debelog bombasa :lol:

Ovo je serija koja ne moze da se ceka nedelju dana, epizode su brze i lake, dok sam vas sustizao prethodnih nedelja bilo mi je ok, sve na gomili, ali sad sam prekukao celu nedelju do ove epizode i sad cu opet tako i celu sledecu nedelju. :(

Link to comment

Kakva epizoda sinoc, jedna od najboljih uopste! :Hail: za:

- Elections, Harlan style, kakav preokret, i kakav finale transformacije Boyda od lukavog rednecka do pravog mafia bossa- novo svetlo baceno na Quarlesa i njegov zivot, prvo me je malo nerviralo jer mi je bilo ono u fazonu "evo jos jednom se pokazuje sta moze da ispadne od nesrecnog detinjstva", ali mi se vremenom sve vise i vise svidja gde ovo ide, odlicno izgradjen lik, ali to sad vec postaje i pattern - gradi se neka simpatija ili bar razumevanje prema glavnom negativcu sezone (Bo Crowder u S1, Mags u S2) pre nego sto bude ubiven™.

:rolf: za:

- scena za vreme izbora kad pijana/naduvana Ellen dodje kod Shelbija i sedne mu u krilo i pocne da mu prica o blow jobs koje je obavila, i onda mu lagano pored njegovog opiranja krljne zvaku, a on posle odmah sabije ceo shot bourbona da ocisti usta- Raylan kara vlasnicu bara posle one scene kad Quarles i Duffy dolaze u bar a onda closeup na sred sobe koja je iznad bara kako svetlo ide kroz onu rupu koju je Raylan napravio pucajuci u plafon- cela scena u sudnici i Dickey Bennett

Link to comment

Stvarno je epizoda bila potpuni spektakl, čovek se još više navuče. Quarels je jeziv i ceo onaj podzaplet sa klincem osvetnikom, brrr...A ja nikad nisam sumnjao u Bojda i njegove sposobnosti. Jedino mi je danas ova epizoda ostala malo u senci fenomenalnog finala sezone Southlanda, tako da ću sutra morati da je ponovo pogledam. Joj, radosti. :)

Link to comment

odgledao sam prvu sezonu

pocetak je bio potpuni spekatkl, mislim na prvu epizodu. jug amerike, nacisti, serif...onda su smorili sa onim spizodama koje su svaka za sebe umesto da se bave jednom pricom. cim je bojd :Hail: izasao iz zatvora ponovo su nastavili jako. nadam se da ce nastavak biti takav.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...