Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

sta znam bilo je malo praznog hoda u dosadasnjim epizodama, ova je full throttle od pocetka do kraja...
Jeste ova vozila od početka do kraja, ali se ne slažem da je u prethodnim epizodama bilo praznog hoda. Inače, došao mi danas neki američki konsulant u firmu i ulazim na sastanak, kad tamo stoji lik koji je isti, 1:1 Wynn Duffy. :lol: I to baš danas, posle one carske tirade sa "Are you accusing me of being fake blonde?" :lol:
Link to comment
Jeste ova vozila od početka do kraja, ali se ne slažem da je u prethodnim epizodama bilo praznog hoda. Inače, došao mi danas neki američki konsulant u firmu i ulazim na sastanak, kad tamo stoji lik koji je isti, 1:1 Wynn Duffy. :lol:
Kad imas vremena pogledaj na parking, mozda ima neki RV parkiran ;)
Link to comment

Sad sam baš odgledala epizodu. kako brzo prođe prosto ne verujem da prođe 40 min . epizoda je super, i ne slažem se da ima praznog hoda u predhodnim. meni je svaki serijal sve bolji što je retko kod serija.

Link to comment

Serija jeste izgubila mnogo odlaskom Margo Martindale :Hail:, ali je i dalje fantasticna televizija.Quarlesu su vec dva puta skrenuli paznju da bi onaj pistoljcic mogao da mu se zaglavi, znaci da je samo pitanje vremena kad ce se to desiti... verovatno u showdownu sa Raylanom na kraju sezone.

Link to comment

Jos jedna stvar oko serije koja se mozda mnogima ne svidja ali za mene je absolutno carska, a to je shameless promotion and product placement vaskolikih Kentucky bourbona. Tu malo Jim Beam, pa tamo Wild Turkey, pa ovamo Maker's Mark, pa onamo Knob Creek, i tako u krug. Naravno, najbolje je kod sefa (Arta) u kancelariji - Blanton's Reserve :Hail:

Link to comment
Jos jedna stvar oko serije koja se mozda mnogima ne svidja ali za mene je absolutno carska, a to je shameless promotion and product placement vaskolikih Kentucky bourbona. Tu malo Jim Beam, pa tamo Wild Turkey, pa ovamo Maker's Mark, pa onamo Knob Creek, i tako u krug. Naravno, najbolje je kod sefa (Arta) u kancelariji - Blanton's Reserve :Hail:
Nisam primetio, ali pozdravljam!
Link to comment

Sustigoh vas konacno malopre! Serija je apsolutna jebena genijalstina, uzivam u svakoj sekundi :Hail:Neko se mozda seca kad je Deadwood bio aktuelan pre nekoliko godina koliko sam, iako zaljubljen i u tu seriju, pljuvao Timotija zbog glume, cak rekao da mi je zamalo upropastio seriju, ali sada evo prilike da pojedem neka od tih govana koja sam onda izasrao. Covek jednostavno rula ovde, ne da je on sad naprasno naucio da glumi ili ne znam ti ja sta, ali ovde lezi kao budali samar! Negativci carski, dijalozi show, sve tri sezone se na zanimljiv nacin razlikuju jedna od druge, dobro prate glavnu nit radnje, a sa strane dodaju nova zbivanja, npr. u ovoj trecoj sezoni Rejlana uvode u pricu postepeno, dok je pak bio centralna licnost u prve dve, sad to tek lagano postaje i ovde da tako kazem. Sve u svemu, ocu onaj sesir i cizme!

E i inace mu je garderoba dojajna, kosulje one karirane ocu sve isto! :D

Edited by Sludge Factory
Link to comment
Jos jedna stvar oko serije koja se mozda mnogima ne svidja ali za mene je absolutno carska, a to je shameless promotion and product placement vaskolikih Kentucky bourbona. Tu malo Jim Beam, pa tamo Wild Turkey, pa ovamo Maker's Mark, pa onamo Knob Creek, i tako u krug. Naravno, najbolje je kod sefa (Arta) u kancelariji - Blanton's Reserve :Hail:
da, da, savrseno.a jel znas mozda zasto wild turkey nema skoro nigde po evropi da se nadje? do skora sam ga nalazila samo, za neverovati, u egipatskim frisopovima, ali sad posle revolucije, samo jb.a najlepsi je od svih. jedino ten high moze da mu primirise, ali ta firma valjda vise ne postoji ili je kupio neko veci.nego, nisam jos pocela trecu, cekam da se nakupi, ali nemoj neko da se zezne da kupi roman raylan, sem ako ne zeli da pripomogne penziji cika elmora leonarda. nabacan na brzaka, da bi se zaradilo od popularnosti serije. mnogo mi tesko ovo da napisem, ali nije to onaj staari elmore, trebalo je malo da saceka.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...