Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

BB je ipak malo kompleksnija serija sa dubljim odnosima, više dobre glume i kvalitetnih likova.

 

BB je jedino pretencioznija. Ovo ostalo - nyet.

Link to comment

Sjajna epizoda sinoc! :Hail:

 

 

 Boyd morphed into Jason Bourne - ekspresni oporavak od prostrelne rane, escape iz bolnice u policijskoj uniformi sa policijskim kolima, neunistiv je jebote.

 

 Confused Mikey (koji btw ne voli da ga tako zovu) i Katherine se medjusobno brutalno poubijase pred ocima vezanog Winn Duffija, coveka koji ce sve da prezivi.

 

 Ava i uncle Zachariah otkrili da im je getaway man koji treba da ih kroz moonshine trails izvede iz 1 Harlan Co. mrtav mesecima, ako ne i godinama

 

 Creepy Boon polako utvrdjuje reputaciju najogavnijeg lika sezone, nestrpljivo se ceka trenutak kad ce stradati, da li od Raylanovog Glocka 23 ili od Lorettine "Apple Pie" , pitanje je sad

 

 Raylan goes rogue.

 

 

 

Link to comment

 

jel ono sala bila kada je marsal pitao raylana da podele kintu? previse mi je bilo pola-pola :)


moj ljubimac dominirao :) boyd of course.

 

 

a dafi ....joooj kakva scena i 4 godisnja doba majko mila ...spektakl :)

 

Link to comment

odlican je bane glumac...do koske me nervira :) inace glumi brata MMA borca u kingdom ...koji pri tom duva, pije, drogira se..i vezba ...i jedini ima onu stvar da uradi pravu stvar ali  i da usere :)

Link to comment

svi će dizginu do kraja kako je krenulo.

 

nego fali ovoj sezoni 1 Djui Krou, nema humora.

 

inače, glavni utisak:

 

2s12o85.png

 

ukrstilo Šona Pena i Džozefa Gordona Levita  :o

Link to comment

BB je jedino pretencioznija. Ovo ostalo - nyet.

 

Tony Hopkins knows better...

 

 

I wanted to write you this email - so I am contacting you through Jeremy Barber - I take it we are both represented by UTA . Great agency.

Dear Mister Cranston.

I've just finished a marathon of watching "BREAKING BAD" - from episode one of the First Season - to the last eight episodes of the Sixth Season. A total of two weeks (addictive) viewing.

I have never watched anything like it. Brilliant!

Your performance as Walter White was the best acting I have seen - ever.

I know there is so much smoke blowing and sickening bullshit in this business, and I've sort of lost belief in anything really.

But this work of yours is spectacular - absolutely stunning. What is extraordinary, is the sheer power of everyone in the entire production. What was it? Five or six years in the making? How the producers (yourself being one of them), the writers, directors, cinematographers.... every department - casting etc. managed to keep the discipline and control from beginning to the end is (that over used word) awesome.

From what started as a black comedy, descended into a labyrinth of blood, destruction and hell. It was like a great Jacobean, Shakespearian or Greek Tragedy.

If you ever get a chance to - would you pass on my admiration to everyone - Anna Gunn, Dean Norris, Aaron Paul, Betsy Brandt, R.J. Mitte, Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Steven Michael Quezada - everyone - everyone gave master classes of performance ... The list is endless.

Thank you. That kind of work/artistry is rare, and when, once in a while, it occurs, as in this epic work, it restores confidence.

You and all the cast are the best actors I've ever seen.

That may sound like a good lung full of smoke blowing. But it is not. It's almost midnight out here in Malibu, and I felt compelled to write this email.

Congratulations and my deepest respect. You are truly a great, great actor.

Best regards

Tony Hopkins.

 

Link to comment

pismo koje je objavljeno pred premijeru drugog dela poslednje sezone koja je podeljena na dva dela radi zbog iz razloga dobijanja emija... okej je BB na momente, Krenston je pokidao, Pinkman isto ali mi uvek bilo muka od crvene pustinje Albukerkija, lepo je receno da je snimljena tu jer je jeftinije no snimati u LA-ju. nadam se nekom novom spin offu mozda Lidija ili Gas ili neko vec da budu dobri cele prve sezone pa da polako postaju losi, to je dobra originalna ideja,,,

 

Olifant ima dve u top 10 serija, Deadwood i ovo ovde remek delo, i neocekivano koliko sam uzimamo zdravo za gotovo sve ovo, ne mogu da se setim nijedne lose uloge, svi likovi su toliko kul sve ide smooth, prava magija. zao mi sto Markama ne glumi Ian MekSejn, to bi bili odlicni dijalozi :D 

Link to comment

Cim se markam pojavio pozelela sam da je ian u toj ulozi. Ne zalim se...ali ljubav je ljubav. To bi bio haos da je on!

 

 

Upravo keanu na bajku prosao

Edited by mustang
Link to comment

 

 

Sve manje likova u igri, sve više zamršeno, blizu smo :Hail: Ejvori će da krene da berzerkuje od besa garant, Bojd je van, Rejlan ostavio značku, a kod Ejve pare i svi je traže...Dobar, loš, zao, a? 

 

btw. nisam ni za sekund posumnjao da će Dafi nekako da preživi ono :D 

 

 

Link to comment

 

Seljo Bun je rijetko odvratna pojava i car u isto vrijeme! :D

Sto neko rece, ocekuje nas pravi revolveraski obracun u potonjoj epizodi.

P.S. Kako ga je Bojd roknuo nije trepnuo! :Hail:

 

Link to comment

Pogledao sam ovu epizodu jos jednom. Kako je u stvari dobra scena 

 

 

kod Wynna u prikolici. Uz pomoc kamere, svetla, glume i one klasicne muzike napravili su scenu kao da je u pitanju neka telenovela, spanska sapunjara itsl. Razocarani lik pokusava da spase svoju voljenu osobu od sranja koje joj je sam priredio u trenucima slabosti, pritom on sam biva pogodjen mecima i umire na rukama voljene osobe kajuci se sto je napravio sranje.

 

Carevi. :D

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...