Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

To što vi pišete je zapravo koncept cele serije - odnos i sukob dva lika koja su odrasla u istom sranju, završila u istom rudniku, ali ih je životni put odveo na različite strane zakona, iako i jedan i drugi često naginju ka onoj drugoj.

Link to comment

I to ih je odveo na razlicite strane najvise zahvaljujuci ocevima. Dok se Bojd ugledao na svog tatu i zeleo da postane gengsta boss i skine veliku lovu, Rejlana je tata toliko nervirao da se ovaj ceo zivot trudi da bude sto drugaciji od Arla i pobegne od cele te njihove harlanske price. Koji ce uspeti na kraju? Verovatno ni jedan, bar ne sasvim. 

 

Zna se naravno sta bih ja voleo. Da Rejlan zauvek napusti Harlan (ziv) :D

Link to comment

kad smo vec kod alkohola....obzirom da sta trenutno piju pokazuje i njihovu svest u tom trenutku...da li je raylan kada je zapalio licne stvari i pio jim beam (pice koje je verovatno pio i njegov cale, suocavanje sa prosloscu) a zatim je otisao kod markama i tamo opalio po najskupljem burbonu u kafani (blanton's jel? ..... fleksibilan da se suoci sa jakim igracima i da kontrolise situaciju)...

 

iz svega navedenenog, mislim da je tacna pretpostavka sto je neko gore vec napisao da da je rejlan sve njih lepo seljacki zavadio da se sami ispucaju pa ko mu ostane na kraju...a harlan ce biti koliko toliko ociscen od kriminala..

 

ali ne bih mogla da podnesem (a verovatno cu morati jer je ispucao i drugu sansu) bojda ili u corci ili ubivenog za stvarno.

Link to comment

meni je Justified uvek bio najslabiji kad zaliči na NRA promotivni spot pod naslovom "samo dobar revolveraš može stati na put lošem revolverašu." zato pozdravljam svako Rejlanovo zastranjivanje i svaku epizodu u kojoj je Justified manje-više 1 revizionistički vestern.

Link to comment

Ozbiljno, koliko je visoko Justified na vjecnoj listi? Meni mislim da jeste u prvih pet. 

 

I stvarno, stoono neko rece, za Breaking Bad se suze prolise, a Justified nista. A bolja je jedno 30 puta. 

Link to comment

Nemoj ti meni raziđi se da ti ne bi rekao napusti sahranu.

BB je ipak malo kompleksnija serija sa dubljim odnosima, više dobre glume i kvalitetnih likova.

Rekoh "samo ima dosta top class serija" u smislu da mi nije u top 5 već malo većem krugu, ali svakako je obožavam i svrstavam u sam vrh tv segmenta.  :heart:

Link to comment

Titla ima samo za prvu epizodu? Nema više na prijevodi, nema više na titlovi.com? 

Nista.Jbga ja se nadao pa odlagao gledane ali izgleda nista od toga jbga...

Link to comment

Nemoj ti meni raziđi se da ti ne bi rekao napusti sahranu.

 

BB je ipak malo kompleksnija serija sa dubljim odnosima, više dobre glume i kvalitetnih likova.

 

Rekoh "samo ima dosta top class serija" u smislu da mi nije u top 5 već malo većem krugu, ali svakako je obožavam i svrstavam u sam vrh tv segmenta.  :heart:

 

Meni ulazi u recimo top7, pošto ima toliko serija koje su me, ovako ili onako, oduvale i jako mi je teško da ih rangiram, tako da sve dele prvo mesto. Đastifajd međ njima, naravno :)

 

Inače, kad pominjemo BB, neki dan pričam sa ortakom, meni najupečatljivija razlika izmedju BBa i Justifieda je u količini smarački/gotivnih likova. Recimo, u BBu sem Jesseja i još par manjih likova, svi su mi u nekom trenutku išli na živce, uključujući tu i Waltera, a keva tokom cele serije, sin isto, tetka isto, jbni Meth Damon itd. Dok je u Justifiedu skroz obrnuta situacija, jako je malo likova koji konstantno smaraju, a 2 od 3 najgotivnije pojave su negativci. Veliki plus za seriju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...