Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Jel neko snimio Raylanov izraz lica dole u podrumu kod sefa kad su Markham i Boyd vec otisli gore a on ostao sam i cuo onaj zvuk od detonacija ispod sto Zachariah probija put do podruma?  Ako se zna da je Raylan jedno vreme radio u rudnicima pre nego sto je postao US Marshall, mora da je provalio sta se desava i sta znace te detonacije.

Link to comment

ja mislim (a bilo bi i kul) da finalni rasplet Bojd Rejlan bude bas u rudniku. ona scena iz prve epizode kad zajedno beze od detonacije kao klinci bi se lepo zaokruzila jednim lepim obracunom u oknu... 

Link to comment

A kad Raylan dodje u Markhamovu piceriju na okupljanje i zatrazi najskuplji/najbolji bourbon, sta mu bartender sipa? Aaa? Aaa?  :D

 

 

Aaaaa, moze li bolje od ovoga?! Ludi su totalno.

 

 

Najbolja upotreba solarijuma ikad! :D

 

 

Guy Ritchie je to mnogo bolje uradio u Lock Stock & Two Smoking Barrels (na 1:00) :Hail:

 

 

Link to comment

A kad Raylan dodje u Markhamovu piceriju na okupljanje i zatrazi najskuplji/najbolji bourbon, sta mu bartender sipa? Aaa? Aaa?  :D

 

 

 

Guy Ritchie je to mnogo bolje uradio u Lock Stock & Two Smoking Barrels (na 1:00) :Hail:

 

 

 

Ne vidim lepo, sta je ono sto mu sipa? :D

 

Ne slazem se za scenu, bolja u Justified. :D

Link to comment

Najjaci momenat  :lolol:

 

- "What is that?"

- "That is...Uncle Zachariah"

- "Lovely"

 

 

da, da, da....i tacno su rez napravili toliko da bude drama a ne skech. frejm vise bilo bi drugacije.

Link to comment

Loreta identično priča ko Eva, ja tokom epizode ustao i okrenuo se da nešto uradim, osluškujem šta se priča i tačno ne mogu da provalim bez gledanja koja je od njih dve :D

Link to comment

Kako i zasto ovo nije najpopularnija serija na svetu, ja ne znam! Za Breaking Badom se plakalo mesecima diljem interneta kao da se rastajalo od najrodjenijeg. Jedna ovakva serija se privodi kraju, a niko ni suzu da pusti. Plakace se kad bude bilo kasno. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...