Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

@Calavera: Zajebi taj setting; Goggins mi ništa ne znači; dijalozi - daj quotes, na Deadwood su me naterali isključivo Al Swearengen citati.@twinkleminkeson: Loše se sećaš, Dextera ne mogu da se nateram da pogledam čak ni zbog Bila Adame, a Housea ću odgledati do kraja kad-tad makar na silu, ali ne pratim ni u kom slučaju.@luba: You have to go back, Kate! You have to go baaack...!

neces mi poverovati dok ne pogledas
There's the rub. Moraću da zapadnem u neku tešku gledalačku krizu da bih se naterao da pogledam. A čekaju me još dve Wire sezone i skoro ceo Community, tako da...
Link to comment
Dextera ne mogu da se nateram da pogledam čak ni zbog Bila Adame, a Housea ću odgledati do kraja kad-tad makar na silu, ali ne pratim ni u kom slučaju.
Oh, well, sjecam se da si postovao na topicima dugo posto su obje serije prestale da budu lose i postale kriminalne. Not that it matters.Mislim, ne znam sta sad ocekujes, skini epizodu, pogledaj. 45 minuta traje. U najgorem slucaju ti se nece svidjeti, nema nekih velikih posledica.
Link to comment

Weenie, serija je jednostavno odlična. Šta tu ima da se prodaje? Ako voliš kvalitet, pogledaš seriju. Druga sezona jednostavno briljira.Super su likovi, naročito negativci, badass šerif je samosvestan i ironičan, svi se smeju njegovom šeširu i ume da dobije batine.

Link to comment
Community? Wire?! Pa sta ti radis sa svojim vremenom? :mellow:
To ti kažem, ne znam ni sam. Evo, tek sam nedavno završio Sopranos - ispostavi se, spoiler alert, da na kraju ubiju Tonija i ekran se samo zamrači, ne znam da li ste čuli :oŠta da se radi, gledalačka lenjost rađa visoke standarde. Inicijalno visoke standarde. Kao što twinkleminkle ispravno primećuje, kad odgledam sezonu-dve, često sam spreman da i poslednje sranje ispratim do kraja... coughLostcough... ali zato da bih počeo nešto da gledam...
Link to comment
  • 3 weeks later...
Zajebani šerif dolazi u svoj ruralni hometown da bi kick ass and chew bubblegum... and he's all out of bubblegum! <_<
e pa zajebao si se... itekako ima bubblegum! pola serije kick ass, pola chew bubblegum(u prevodu jebe sve zensko sto mu se prohte).ako hoces selling, i ovaj gervasius nevernik sto ne voli 13( kako ga bre samo nije sramota angry.gif ) i moja malenkost tvrdimo da je kvalitetna serija! i ne da je kvalitetne, vec objasnjava na vise nacina... sto kaze luba, covek ide okolo mlati dupeta(muska na jedan, zenska na drugi nacin...), pa sta ti jos hoces od serije?! :Dskinuo prvu epizodu treceg serijala... gledam cim dodjem kuci :)
Link to comment

:) :) :) :Hail: :Hail: :Hail: Plus jedan :Hail: za nastavljanje svetle tradicije slikovitih negativaca.Samo sam se debelo zajeb'o što sam uopšte počeo da gledam, pa sad moram da trunem tokom nedelje...Trebalo je da sačekam da se završi, pa onda da pogledam u komadu. Uz rizik da Kavalera zapuca, reći ću da je ovo 'ladno trenutno najbolja serija koja se emituje.

Link to comment
neka puca, who cares <_< Raylan, Boyd, Wynn i sada ovaj novi sto ulece, bice r'n'r cele sezone.scena sa odbrojavanjem i stolnjakom :Hail::lol:
To je prava uloga za tog glumca sa tom facom: psihopata-ubica-sadista, kak'i panduri, kaki bakrači. Potpuno sam se oduševio scenom sa stolnjakom. :lol: I kako je sve vreme mrtav 'ladan. :wub:
Link to comment

Konacno pogledah, odlicna epizoda :Hail:Ovaj ljigavac je bio negativac i u Terriers, tj. bio bi u drugoj sezoni da nisu ukinuli seriju. Bash izgleda kao psihopata.Scena sa stolnjakom :DBash mi je nedostajala serija.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Ja ne znam odakle kopaju više ove likove. Onaj bankar-mesar obećava.post-406-13274900241064.jpgA Walton Goggins nastavlja da bude car. Jebote, ne mogu da se umorim od njegovih likova, dođe mi da ponovo gledam Shield.

Link to comment

Malo slabija epizoda od prve, s obzirom da prica [makar se tako chini] nije vezana za season arc. Ova bivsa Raylanova koleginica, though totally hot, je potpuno suvisna. Vise bih volio da su malo vise razvili Tima i Rachel. Goes without saying, Boyd i Art su carevi :Hail:Takodje, Wynona me manje nervira nego u proslim sezonama. Mada, nije bash puno bila na ekranu, tako da josh ima vremena da pocne da smara.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...