Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

+1 Videcemo kakvo ce biti finale, mada verujem da ce sezona zavrsiti kao neznatno slabija od druge.edit: ajmo pogadjalicu od koga se oprastamo u finalu! Meni je siguran Quarles, a verovatno i Arlo. Moooozda Wynn, ali nadam se da njega nece.
quarles ide, arlo ostaje
Link to comment

Na Quarlesa je kvota 1.10 da gine. Duffy [Wynn-Wynn situation :D ] mislim da ce ostati i biti zvanicni zastupnik onog nosaca ushiju za Harlan County. Arlo... pojma nemam, nekako osjecam da ce da pogine, a da ce imati neki gest kojim ce Raylana da natjera da mu oprosti za sve ili tako nesto. Dicky ce ocigledno prezivjeti, ali ne vjerujem da cemo ga vise gledati, ide u zatvor i to je to, mislim.

Link to comment

Kad bi bila neka kladionica, pa da ih rangiramo, ja bih ovako:1. Quarles2. Limehouse3. Duffy 4. Arlo5. Dickie6. Art7. AvaEDIT: rangiranje ko ima najvise sansi da ne prezivi S3F. Boyd i Raylan su jedini sigurni, bar od glavnih likova.

Edited by WTF
Link to comment

A vidiš, ja sam siguran da Limehouse ostaje. Quarrels je toliko siguran da gine da sada pomišljam da će možda i u zatvor ili bekstvo, pa ga gledamo kroz neku sezonu kako traži osvetu.

Link to comment

Limehouse i Dickie su mi prilicno sigurni za sledecu sezonu™, prvi je lepo izmanevrisao situaciju u ovoj epizodi i spasio se bede, a Dickie je valjda ispao iz price, prebacice ga u zatvor i to je to od njega. Verovatno ce biti guest star za 1 epizodu iz zatvora u nekoj od sledecih sezona, ko Avon onomad. :D

Edited by Calavera
Link to comment

Sigurno je da Quarrels odlazi. Ne verujem da ima više šta za njegov lik novo. Dok mislim da će limehouse biti sledeće sezone glavni negativac. Epizoda sjajna. Svaki je serijal sve bolji.. Što se tiče Arla mislim da i on ostaje, možda ode konačno u zatvor sa Dickijem.

Link to comment
@KojotJel da druga sezona sabija? :)Prva se malo kasno pali, ima dosta epizoda koje su zasebne, ali meni je svejedno kickass. Ali druga je ipak daleko bolja. Fenomenalno.I kako bih ja rado otisao na taj jug...
zlo koliko je dobra sezona. beneti su fenomenalni, diki, kuver, megs...:Hail: boyd je ipak ubedljivo najjaci lik u seriji, bez ikakve konkurencije. prvu sezonu su krenuli sa zasebnim epizodama i izgleda da su shvatili da je to sranje. hvaljen isus.nadam se da je treca sezona barem priblizno dobra kao druga.
Link to comment

Super, fantastican osjecaj: znam da ce biti dobro (ZNAM!), bez pauze, bez cekanja. Jedva cekam. Gotovo kao nekada, iznajmim 4-5 filmova, pa onda negdje poslije drugog, recimo negdje oko 12 sati, kapiram imam jos 3 filma - SRECA. Slicno i sa novim sezonama ili sa novim serijama, ako obecavaju, a imam citavu sezonu ili jos bolje citavu seriju :wub:

Link to comment

Ja je pogledao jutros u 9 u supremarketu EZTV.Finale je inače drugi deo prošle epizode, radnja se nastavlja tačno na istom mestu. Iako je izuzetno intenzivna u početku, ipak mi je kraj malo mrljav.

Iako sam pobornik metoda da najodvratniji i najzliji likovi dožive banalni pad, Quarels mi je stvarno nekako jeftino otišao. Mislim, do skora je manje-više držao konce u svojim rukama, bar što se tiče veštine, a sve ovo mi je nekako prebrzo. Drago mi je što nećemo više gledati Arla, popeo mi se malo na vrat i super su mi Boyd i Ava. A ko će sad da čeka još godinu dana? :(

Link to comment

Uh, odlicno finale. Pricali smo vec da ocekujemo neso Guy Ritchie-jevski, ali ovo je vise bilo u stilu brace Coen.

Nisam uopste stekao utisak da je Quarles drzao konce u svojim rukama vec duze vrijeme. Iskreno, ocekivao sam da ce poginuti u nekom zescem obracunu, sa citavom Marshall Office. Ali i ovako je bilo vrh. Imao sam osjecaj da je Arlo ubio Toma. Nisam ochekivao ovo sto je Raylan na kraju rekao, da je Arlo pucao jer je mislio da je to Raylan :mellow: Oh, shit, it's a piggy bank! + scena kad Quarles krene da uzme svoju ruku, a Raylan je izmice :rolf:

Ko ce sad cekat godinu dana :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...