Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Konacno sam uhvatio prikljucak™ odgledavsi sezonu 2 na DVD i snimljene epizode sezone 3. Sta da kazem, posle Homeland verovatno najbolja drama na americkoj TV trenutno. Likovi su fantasticno uradjeni, dialog je vrhunski (tu naravno prednjaci Boyd), gluma takodje. Posto sam 5 godina ziveo u sredini veoma slicnoj Harlan County (i udaljenoj od RL Harlan Co. jedno 2-3 sata voznje, mada je kod mene to sve ipak bilo mnogo pitomije i civilizovanije zbog velikog univerziteta), likove i njihovu opstu autenticnost mogu pogotovu da cenim. Recimo da sam jedno vreme imao komsiju koji je po izgledu i ponasanju bio pljunuti Dickie Bennett (bez trajnog invalideta noge, doduse) :Hail:

Link to comment

odgledao sam tri epizode i malo sam razocaran. nadao sam de je ovo serija koja uglavnom prati jednu pricu, a ne klasicna policijska serija gde svake nedelje gledamo novi slucaj koji serif resava. kapiram da ce se naciti provlaciti kroz seriju ali ocekivao sam nesto mnogo bolje. :(

Link to comment

Kad se sezona priblizi kraju, radnja ce biti vise o Crowther i Gibbons familijama (u season 1). Meni su bar te filler price lepo pristale u seriju, ipak covek mora da ima i day job uz zajeban licni zivot koji mora da sredjuje u sopstveno vreme.

Link to comment

odgledala 1, 2 i dve epizode treće sezone. ostade li iko živ u kentakiju? stalno uvode nove likove, ali ni oni ne traju dugo. vinona je i dalje najveći glumački promašaj.

Link to comment
Walton Goggins je ubedljivo najbolji glumac u celoj seriji. A ovo mu i nije najbolja uloga u karijeri, mislim da je jos bolji bio kao Shane u The Shield.
Jeste bio super u Shield, ali je serija na kraju bila teška propast, tako da je povukla i njega. Dok Justified i dalje prži i vozi punom parom. :Hail: Inače, pojavio se i Itan Rom, i o'ma dobio batine. :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...