Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

 

Ali revolveraški obračun gde je Boon umro misleći da je ubio Raylana,

 

 

 

Nije, video je da je metak probio sesir i probao da podigne pistolj da ga dovrsi, ali se tu nasla Loretta i to je bilo to.

 

Link to comment

Maestralno finale, dvoboj su odradili perfektno

 

 

 

Na nekoliko sekundi sam mislio da je Rejlan mrtav, zbog rupe u sesiru, traga krvi i pesme pre toga :Hail:

Puno emocija, fino zaokruzivanje price, i naravno Dafi pobedjuje jer, pa ne moze nikako drugacije.

 

 

 

Ja bih jos sezona :(

Link to comment

 

Nije, video je da je metak probio sesir i probao da podigne pistolj da ga dovrsi, ali se tu nasla Loretta i to je bilo to.

 

Želeo sam da mislim da samo nije bio siguran. Ali verovatno si ti u pravu. Svejedno sjajna scena, bez odugovlačenja, bildovanja tenzije, samo boom boom.

Link to comment

meni malo zao sto nije bilo u trecoj sa Quarelsom dvoboja pravog... imao je on jedan dobar monolog penjes se na planinu, kad dodjes do vrha promene pravila, malo je vuklo na Dedvud i Alovu mudrost. 

 

 

mada je u seriji pobedio Dafi koji sade surfa na Fidziju. 

Link to comment

 

 

 

TVLINE | Talk about the significance of the paperback in Raylan’s desk.

 

In The Friends of Eddie Coyle (by George V. Higgins), the first line is something like “Jackie Brown came in looking for guns,” and that’s where Quentin Tarantino got the name Jackie Brown to use in his movie, because he renamed Elmore’s [Rum Punch] character and renamed the movie. But that book was a real turning point in Elmore’s life. His agent had said, “You should take a look at this,” so Elmore read the first few pages in a bookstore and a light went off. He switched from Western fiction to crime fiction after reading the first five pages. He loved it.

Link to comment

Jesam ja lepo rekao da ce Duffy da prezivi i da sve pare (ili vecinu bar) odnese? :D

 

Malo me je zacudilo da su sva 3 glavna lika prezivela, nekako mi daje utisak da drze otvorena vrata za neki sequel posle nekog vremena.  Ono, Boyd nekako bezi iz zatvora, i onda sazna ne samo da je Ava ziva nego i da ima njihovog sina kod sebe...  Mada, nadam se da nastavka nece biti.

 

Drago mi je da Raylan nije zaginuo u revolveraskom obracunu, onaj Boon mi je bas odvratan lik i bilo bi mi bas bezveze da ga on skenja, ako je neko trebalo da rokne Raylana to bi jedino mogli da budu Boyd ili Ava.  A odmaj sam znao da je preziveo cim sam video rupu u sesiru i koliko je visoko, jedino da je nosio taj sesir natucen preko ociju pa da ga takav hitac pogodi u vugla.

 

Ostaje mi da se nadam da cu u buducnosti u raznim serijama i filmovima cesto da vidjam glumce koji su stvarno afirmisali™ u ovoj seriji.

Link to comment

Krenuo sa gledanjem (tri epizode). Ava je za sada glavni lik što mi se baš dopada. Kapiram da će njena dilema da vozi seriju još neko vreme a onda kreće obračun.

 

Chu-chu kada objašnjava kako nije hteo da ubije pa da ga neko vidi pa da mora ponovo da ubije pa da ga neko vidi pa da mora..... :lolol:

Link to comment

drugi put gledam celu seriju i navuko sam se opasno, pređem po 5 epizoda dnevno, evo sad na trećoj sezoni, zaboravio na obaveze, razmišljam da kupim šešir.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...