Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

- Sorry, fellas. You want to drink in here, you need a badge or a pair of tits.

- Art... show 'em your tits. 

- Let's start with the badges.

 

Odlicna zadnja sezona & prikladan oprostaj, jos da se ispostavilo da je Wynonin novi muz Ian McShane... ih! Ali dobro, bar se Duffy izvukao, to je najbitnije!

Link to comment

Poslednja scena... Savršeno.

 

Šteta za Dafija, mogao je da se pojavi barem "epizodno".

 

Ako bih morao da se požalim nešto: glupo mi je tj banalno što je Avu posle raspleta u baraci vozio Rejlan, sam, dok ona sedi napred i ćaskaju... Mogla je barem neka pratnja, i sl, mnogo je ona sranja izazvala da bi je tretirao tako. Drugo, čudno mi je bilo tj očekivao sam da Markam izbuši pandura koga je Bojd držao kao taoca, sumnjam da Markama briga za njega imalo.

Link to comment

meni neki od hajlajta, onaj depjuti koji vozi Rejlana je isti Rejlan, dosta gotivan tretman kao krimosa isto kao sto bi i Rejlan uradio. ima malo nelogicnosti i nedoslednosti ali oprosteno je, tipa Bojd teleport sa prostrelnom ranom i kontuzijama od eksplozije, kako je uopste znao dje je Markam, seljo bun teo killshot medju oci a RejRej pucao u centar mase, Standard Operating Procedure, kako je Dafi znao da ce Eva traziti dil pa je spremio kola na vreme...

Link to comment

lepo dovršiše, sasvim sam zadovoljan. na kraju Đastifajd beše i ostade 1 pošten i dobar, nepretenciozan vestern. za koju godinu možda ga i ubroje u kultne serije koje prođoše mnogima ispod radara.

jedino što im zameram su poslednje dve rečenice u poslednjoj epizodi, nisu morali baš da nam nacrtaju.

Link to comment

Morali su jer mi plavuse odmah zaplacemo :)

 

 

Kad me video muz kako brisem suze, skoci da vidi sta je.... citirah mu zadnje recenice i opet briznuh u plac "oni su zajedno odrastali"...uh...svasta mi je rekao...da toliko nisam plakala kada smo se rastajali, da me jebo i bojd i rejlan i southland i da ce sve da nas podavi i da vise provodim vremena sa justified nego sa njim... :)

 

Al kad videh mog ljubimca bojda kako propoveda u crkvi :) priceless !!!

Edited by mustang
Link to comment

Izgleda da sam najveca cupi ovde, meni suze krenule jos kod pesme (one pesme).

 

Najbolja serija u univerzumu. Poezija. Lagano, nepretenciozno, opusteno, zabavno, uzbudljivo, sjajni dijalozi i likovi, divni glumci, ekipa... Poslednju epizodu su izvozali kao da je bilo koja druga, priveli kraju, zaokruzili, izneli poentu.

 

 

Njih troje su otisli iz Harlana zivi zahvaljujuci Rejlanu koji je uspeo da pobedi kletvu. To je to.

 

Dobro, i Wynn Duffy, jer je faca. :D

 

Za mene je najvece iznenadjenje i najveci tvist bio to sto su isli na foru 'four years later'. Potpuno neocekivano i inace nisam ljubitelj toga, ali ovde mi je leglo kao budali samar. Verovatno zbog poslednje scene. Jebemti, ne verujem koliku tezinu je imao onaj razgvor kroz staklo.

 

Zanimljiv detalj, Rejlan je presao sa kaubojskog na noir sesir. :D

 

 

@Blojler

 

 

Bojd je znao gde je Markam, jer mu je Eva rekla u telefonskom razgovoru. A mi ne znamo ko je pomogao Evi da pobegne, Rejlanovo je nagadjanje da je to bio Dafi. Ako jeste, kapiram da je racunao da ako nekome uspe da mazne lovu da moze da posluzi kao pomoc i uzme neku kintu za to. A mozda je jednostavno zbrisao, a Evi je pomogao neko sesti. 

 

Sto se prevozenja Eve tice, jbg, to jeste malo klimavo, ali oprostivo. Svi su bili zauzeti Bojdom i trazenjem Boona i Lorete, a Art ima poverenja u Rejlana itd.

 

Priznajem da mi je srce zastalo nakon stand-offa sa Boonom, sav sam se preznojio :D

 

 

 

Kolko ih volim, sad bih ih sve izgrlio i izljubio redom.

Link to comment

Izgleda da sam najveca cupi ovde, meni suze krenule jos kod pesme (one pesme).

 

Najbolja serija u univerzumu. Poezija. Lagano, nepretenciozno, opusteno, zabavno, uzbudljivo, sjajni dijalozi i likovi, divni glumci, ekipa... Poslednju epizodu su izvozali kao da je bilo koja druga, priveli kraju, zaokruzili, izneli poentu.

 

 

Njih troje su otisli iz Harlana zivi zahvaljujuci Rejlanu koji je uspeo da pobedi kletvu. To je to.

 

Dobro, i Wynn Duffy, jer je faca. :D

 

Za mene je najvece iznenadjenje i najveci tvist bio to sto su isli na foru 'four years later'. Potpuno neocekivano i inace nisam ljubitelj toga, ali ovde mi je leglo kao budali samar. Verovatno zbog poslednje scene. Jebemti, ne verujem koliku tezinu je imao onaj razgvor kroz staklo.

 

Zanimljiv detalj, Rejlan je presao sa kaubojskog na noir sesir. :D

 

 

@Blojler

 

 

Bojd je znao gde je Markam, jer mu je Eva rekla u telefonskom razgovoru. A mi ne znamo ko je pomogao Evi da pobegne, Rejlanovo je nagadjanje da je to bio Dafi. Ako jeste, kapiram da je racunao da ako nekome uspe da mazne lovu da moze da posluzi kao pomoc i uzme neku kintu za to. A mozda je jednostavno zbrisao, a Evi je pomogao neko sesti. 

 

Sto se prevozenja Eve tice, jbg, to jeste malo klimavo, ali oprostivo. Svi su bili zauzeti Bojdom i trazenjem Boona i Lorete, a Art ima poverenja u Rejlana itd.

 

Priznajem da mi je srce zastalo nakon stand-offa sa Boonom, sav sam se preznojio :D

 

 

 

Kolko ih volim, sad bih ih sve izgrlio i izljubio redom.

 

ja sam ubeđena da je uzeo šešir od rahmetli buna. ipak je bun bio bolji revolveraš od svih koji su pucali na rejlana.

 

Link to comment

 

ja sam ubeđena da je uzeo šešir od rahmetli buna. ipak je bun bio bolji revolveraš od svih koji su pucali na rejlana.

 

 

 

I jeste, ima onu zakackicu/nitnicu na rubu, napred pa malo udesno, po tome se raspoznaje. Ali oblik sesira je zanimljiv, nije vise kaubojski nego vise iz prve polovine dvadesetog veka, kakve nose detektivi i gangsteri. Presao je u sledecu fazu americke revolveraske mitologije :D

 

 

Walton Goggins dao lepu izjavu o Bojdu, zao mi da ne podelim

 

 

"We had been talking about it for some time, and I knew that [boyd winding up in jail was how] Graham was leaning," Goggins said. "What surprised me is how free Boyd became through incarceration. For a guy like that, he needed to take a step back and have someone else take control. He needed to be on someone's schedule to get out of the violent loop of living up to his father's legacy. The information he received from Ava in their last scene when she says she did what she thought he would do is the most sobering thing he's ever heard in his life. It's there that he turns around and asks Raylan to end his life. And Raylan decides not to, because he is not the angriest man in the world, [so] Boyd gets the opportunity to truly change."

 

 

Fino sumira put koji su likovi u stvari presli tokom serije, iako ne deluje da jesu, na prvi pogled. 

Link to comment

i svidja mi se za koga se rejlanova udala...tip je sve seksiji sto je stariji...i odlican kao serijski ubica u boschu...pricam o jason gedricku

 

 

 

cklo mi r na tastatui

 

 

sludge ti i ja bismo supe dustvo bili za plakanje na seije i filmove :)

Edited by mustang
Link to comment

Odgledao sam 12 epizoda iz cuga i par dana čekao finale koje je je bilo sjajno i potpuno se uklapa sa ostatkom serije. Sad sam isčitao sve postove vezane za ovu sezonu i sve najbolje detalje ste izdvojili i opet sam se sjebao što je gotovo. Gledaće se ovo opet, i definitivno je u ličnih top 5 tv drama sa Žicom i Six feet under.

 

Ali revolveraški obračun gde je Boon umro misleći da je ubio Raylana, razgovor na kraju gde Boyd misli da konačno dobija nešto (lično saopštavanje vesti) od Raya iz naklonosti a zapravo Rayland skriva Evin trag, maestralno.

 

 

Kako i zasto ovo nije najpopularnija serija na svetu, ja ne znam! Za Breaking Badom se plakalo mesecima diljem interneta kao da se rastajalo od najrodjenijeg. Jedna ovakva serija se privodi kraju, a niko ni suzu da pusti. Plakace se kad bude bilo kasno. 

 

word

Link to comment

Pobrisao sam prethodne sezone zbog prostora na disku ali mislim da ću sad lagano da stavim na skidanje od prve sezone popakujem titlove i ostavim u štek...

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...