Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

Mislim da će olimpijski turnir da bude vrlo zanimljiv. Par nedelja posle Vimbldona, format kao na Mastersima (osim što je finale u 5 setova), poslednja šansa za Rodžera da uzme žuto...Što se tiče Novaka, mislim da će uspeti da izdominira i ovu sezonu, u nekom opštem smislu, što može da ima i neke dugoročnije posledice, prvenstveno na pratioce, od penzionisanja do totalnog kanala. Da je OI turnir na šljaci, možda bi čak prognozirao i žensku medalju za Srbiju, ovako, ništa od toga. Cenim da će obe da imaju poneki odličan turnir u toku godine, ništa spektakularno.Janko i Viktor će verovatno da odigraju solidno, u granicama iz prošle godine. Mislim da će Lajović da udje u 100.I naravno da ne bude povreda, jer je onda zagarantovan dojajni tenis cele godine.

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • dùda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

klajsters upravo utepava anu, pri tom ana uopste ne igra toliko lose koliko kim ubiva™....sta ti je zenski tenis 1;6, 6;1 laugh.gifana pocela da igra ko da joj je jelena sa druge strane....

Edited by Takanohana
Link to comment

o Ana, o Ana tugo! za nju samo jedna rec - PANIKA! panika i defetizam - onaj poslednji gem prvog seta je bilo mucno gledati! i sad - jedna greska i ona ne ume da podbaci lopticu! svaka cast treneru kako je smirio i vratio posle prvog seta. ajde jos tri gema!

Link to comment
Ovde dodju 1 Srebrna Krila...
tu dodje jedan :cry: ja ne znam kako je njoj i ljudima oko nje kad je meni onako mucno da je gledam kako se bori sama sa sobom. kod nje samopouzdanje ne postoji ni u tragovima a nije da nema igru. njoj kao da se ceo zivot srusi kad ona promasi neku glupost ili protivnica napravi dobar poen. to je toliko ocigledno - ako na jako vaznom poenu ne udje prvi servis ona na drugi ima problem da podbaci lopticu...(a ako mislis da ja ovo preemotivno dozivljavam, samo da znas da sam ja plakala zajedno s Marijem :P. i opet cu ako se rasplace i ove godine, i to jos uzivo :) )
Link to comment

ja gledala drugi set i početak trećeg. milion puta :isuse: jelena ostaje jelena, džaba joj trener i treniranje po 7 sati dnevno (koliko kažu da je trenirala u poslednjim pripremama). njen pristup je da kada su najbitniji momenti u meču (nju i mareja ko da je pravio isti ..... <_< ), ona se povlači u svoju ''siguricu''. to možda pali kada je neka slična njoj preko puta, ali kada je pit bul poput fren u pitanju, tu leba nema. fren je krenula u akciju (kada već jelena nije htela) i zaradila svoje poene i drugi set, a onda je na scenu stupio još i defetizam i dekoncentrisanost i to je to.dakle, povlačim ono ranije rečeno da jj ima šanse da osvoji slem ove (ili bilo koje) godine... nemašto se tiče sponzora, oni su se ljudi opametili pre nas tj. odustali na vreme <_<edit:evo priče o sponzoru ... kao, sve pet. a po kuloarima se priča da ju je anta šutnula

I'm proud to announce my new sponsorship agreement with Fila. I have always been attracted to Fila’s fashion-forward designs and especially appreciate their commitment to infusing our sport with beauty and fashion. Fila has such a rich tennis history and it is an honor to be wearing the same brand as the stars I admired as a child.
a haljina je ko vreća btw :isuse: Edited by duda
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...