Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

cirkus ce uskoro poceti.moja licna ocekivanja:jelena uzima prvi gsnovak ne silazi sa br. 1, uzima golden GSjanko uzima bar jedan masters turnir, ostaje u top 10 i dolazi do finala GS.viktor osvaja bronzu na olimpijadi.za anu jedan ?nemam predstavu sta ce od ane biti.bojana ce uci u top 50, a mozda i jace™ dobicemo jos nekog u top 50

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • dùda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

...viktor osvaja bronzu na olimpijadi....
sve nabrojano bih nekako mogla da zamislim ... osim ovog ... viktore, oprostiželje su mi maksimalističke ali ajd da probam kao ono realno :P novak dominira ali bez golden slema.jelena osvaja jedan gs i odlazi u legendu.ana od sjaja do očaja, bez slema, uzima dva turnira, jednu hiljadarku.bojane nema nigde.janko stabilan, osvaja još dve 250-ice, finale mastersa ali bez finala slema ;) viktor između 20 i 30
Link to comment

Kad se već igramo pogađalica, ajde ovako:Novak u prvom dijelu sezone osvaja sve što se može osvojiti, Australiju, Indijen Vels, Majami, još jedan masters na šljaci i Rolan Garos. U drugom dijelu dolazi do određenog pada u igri, gubitak motivacije, možda i neka lakša povreda..kontam da bi za razliku od ove godine mogao da proradi na kraju, uzme jedan od ona dva poslednja mastersa i sačuva broj 1.Nadal će ako koljena i definitivno ne riknu zadržati nivo od ove godine, što znači da će morati da čeka Novakov pad da bi uradio nešto više. Federer je po mom mišljenju glavni favorit na Olimpijadi, mislim da će oko toga graditi čitavu sezonu.Marej bi definitvno trebao da uzme slem, Vimbldon ili Ju-Es Open. Del Potro bi morao da igra bar jedno finale slema, možda i Berdih.Tipsa ulazi u polufinale slema možda čak i u Australiji, ili eventualno na Vimbldonu. Posle toga dolazi do blagog pada. Troicki kao i do sada, 25-30.Kod žena se ne usuđujem da prognoziram ništa za sada, teško je predvidjeti i jednu nedjelju unaprijed, a kamoli čitavu sezonu.

Link to comment

Dominacija Novakova na nivou 2011. Možda malo manja. Neće sve poosvajati ali biće dosta toga. Od žena sam davno digao ruke ali sumnjam da će JJ videti drugu nedelju slama...Ana će imati jedan jak rezultat i to je to. Tipsa će se raspasti. Viktor će se muvati oko dvadesetog mesta. Nadal neće osvojiti nijedan slam i objaviće povlačenje...

Link to comment

Mislim da ćemo manje više videti reprizu ove godine što se tiče Novaka, Janka i Viktora. Nadam se da će Ana konačno da se vrati u vrh, još je mlada, a i konkurencija joj je raspad :)

Link to comment

I meni se nekako cini da ce biti slicno ovoj godini. Ne vidim sta moze bitno da se promeni. Nadal nastavlja da pada, Nole ce dominirati malo manje no sto je ove godine, Federer ce biti malo bolji, Marej ostaje enigma, imace sansu da osvoji Vimbldon. Delpo ce mozda napraviti iznenadjenje na slemovima, ali sumnjam da ce bas neki slem i osvojiti (mozda USO). Od klinaca, nadam se da ce Dimitrov i Krajinovic krenuti napred, dok Tomiku i Raonicu zelim sve najgore.

Link to comment
Zvanicno potvrdjeno, Lendl je novi Marejev trener.
a evo i zašto, između ostalog
"I liked what he said and how he felt about my game. I think he has obviously got a lot of experience. I also think he has been through a lot of the same things that I have been through, so I am sure he can help me mentally with certain things. And also just his eye for the game; he obviously understands tennis very well.Buy Tickets | TV Schedule"I think when he played he was a very hard-worker," continued Murray. "He is also one of the most successful tennis players ever, so he obviously has a lot of knowledge and information that he can give me and pass on to me. And he was just a very honest guy as well, which is very important because not everybody is like that. A lot of people are maybe too nice sometimes, they just don’t want to upset you or say the wrong thing. But he was very honest, very open and that was important."
mogla bi to da bude dobra kombinacija. imaju, čini mi se, nekih sličnosti u karakteru Edited by duda
Link to comment
Od klinaca, nadam se da ce Dimitrov i Krajinovic krenuti napred, dok Tomiku i Raonicu zelim sve najgore.
Dimitrov ako bude u prvih 40 puna kapa, i to mu je mnogo. Krajinovic ako uspe da se oporavi od povrede ima šanse, ali iduća godina će mu biti za uigravanje u najboljem slučaju. Tomić je tu realno jedini koji ima šanse da se probije, ali veliko je pitanje :)
Link to comment
cirkus ce uskoro poceti.moja licna ocekivanja:jelena uzima prvi gsnovak ne silazi sa br. 1, uzima golden GSjanko uzima bar jedan masters turnir, ostaje u top 10 i dolazi do finala GS.viktor osvaja bronzu na olimpijadi.za anu jedan ?nemam predstavu sta ce od ane biti.bojana ce uci u top 50, a mozda i jace™ dobicemo jos nekog u top 50
Optimističko gledanje na stanje stvari, pojačano ružičastim naočarima :D
sve nabrojano bih nekako mogla da zamislim ... osim ovog ... viktore, oprostiželje su mi maksimalističke ali ajd da probam kao ono realno :P novak dominira ali bez golden slema.jelena osvaja jedan gs i odlazi u legendu.ana od sjaja do očaja, bez slema, uzima dva turnira, jednu hiljadarku.bojane nema nigde.janko stabilan, osvaja još dve 250-ice, finale mastersa ali bez finala slema ;) viktor između 20 i 30
Ovo drugo je mnogo realnije i verovatno ostvarivo
Link to comment

inace, cirkus je poceo turnirom u brizbejnu.ana je vec odradila prvo kolo pobedom nad tamirom pasek (6:3, 6:3).bojana je juce jos prosla u drugo kolo gde je ceka serena.trenutno igra jelena protiv suarez navarro. dobila prvi set 6:4

Edited by Ros
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...