Jump to content
IGNORED

Uspon neonacizma u Mađarskoj


anantaram

Recommended Posts

Just now, kud u maglu Simoviću said:

neko slovo o vanrednom stanju u madžarskoj?

 

bilo ko

Zapravo je samo promijenjen osnov, više nije kovid već kao rat u Ukrajini, pošto je Mađarska već 2 godine u vanrednom stanju. To za kovid vanredno stanje je trebalo da istekne krajem ovog mjeseca. To se odnosi na to da Vlada može da donosi neke ekstra brze uredbe koje se ne mogu toliko propitivati kao kad nije vanredno stanje. Evo me u Budimpešti, divan proljećni dan, djeca obilaze muzeje, restorani rade, uživancija.

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
50 minutes ago, James Marshall said:

Evo me u Budimpešti, divan proljećni dan, djeca obilaze muzeje, restorani rade, uživancija.

Emotion Reaction GIF

 

Trepni dvaput ako si otet. 

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Zapravo je samo promijenjen osnov, više nije kovid već kao rat u Ukrajini, pošto je Mađarska već 2 godine u vanrednom stanju. To za kovid vanredno stanje je trebalo da istekne krajem ovog mjeseca. To se odnosi na to da Vlada može da donosi neke ekstra brze uredbe koje se ne mogu toliko propitivati kao kad nije vanredno stanje. Evo me u Budimpešti, divan proljećni dan, djeca obilaze muzeje, restorani rade, uživancija.

 

 

kakav je kurs forinte :fantom:

Link to comment

Jesu uveli to ograničenje definitivno ili još ne? Da li je bio neko od petka do danas u HU? Vidim na internetu se i dalje neki iz Srbije hvale da su sipali gorivo kod njih pa nisam siguran da li lažu.?

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

kažu da to ograničenje neče važiti za one sa ser i slo tablicama

 

Slovence ili Slovake (SVK)? Ako je za Slovake, to je zbog madjarske manjine u tim drzavama.

Link to comment

čini mi se da su rekli slovenačka i srpska vozila

 

e

3807825C-7B7A-48D3-AA47-71C025D15D6A.thumb.jpeg.173c1320a38ba842341890ab18300d4a.jpeg

Edited by kud u maglu Simoviću
  • Wub 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...