Jump to content
IGNORED

Uspon neonacizma u Mađarskoj


anantaram

Recommended Posts

Ko se pozivao na boga, jbt? Citiraj, moguće da sam baš jako izlapeo. Plus derepublikizacija :lol: Nek sam kalimero tisuću puta, ubeđen sam da bi rigidan stav po pitanju ustavne zabrane abortusa, npr, bilo percipirano kao ozbiljana prepreka državi koja želi da uđe u EU.

Link to comment
Nek sam kalimero tisuću puta, ubeđen sam da bi rigidan stav po pitanju ustavne zabrane abortusa, npr, bilo percipirano kao ozbiljana prepreka državi koja želi da uđe u EU.
pl-map.gif
Link to comment

:D Протести против новог устава у Будимпешти. Наишли су Јобиковци да мало попричају и тако. Десетине хиљада људи су на улицама вечерас. Видјећемо како ће се ово развијати.

Link to comment

jel ovaj u crvenoj jakni gyurcsany? bas lici na njega...prevod ovoga sto kaze reporter:niko ne protestvuje protiv orbanove vlade nego socijalisti povicima 'nacisti' zele poslati kuci radikalce koji na drugoj strani 'odlazi gyurcsany' povicima ih zele rasterati...ovo je neki grub prevod.

Link to comment
neefikasna eu tolerise stvaranje jednopartijskog sistema u jednoj od zemalja clanica, kao sto vama tolerise legalizaciju etnickog ciscenja kroz uskracivanje stanarskog prava i prava na otkup ljudima koji su pobegli pred metkom i nozem.
Sad kad su maknute uvrede, da odgovorim. Kad god budem obremenjen moralno i financijski teretom ove nepravde, sjetim se da to nije jedina nepravda koja će biti ostavljena neispravljenom, te da s njom nije niti počelo niti bi završilo ispravljanje nepravdi. Tada mi bude lakše i nastavim dalje, esencijalno neopterećen jednako kao i svaki od vas.Drugo, ispravljanje navedene nepravde nema veze sa ispravljanjem etničkog čišćenja - tu bi pomoglo samo ispravljanje nepravednih granica.Što se tiče Mađarske, mislim da Mađarska nije došla u fazu u kojoj se može pomoći prijateljskom invazijom iz EU, Srbije niti mislim da bi mi trebali reprizirati ulogu Jelačića Bužimskog. Podržavam strpljivi pristup europskih birokrata u kojem će se prvo pričekati da se jaja lagano spuste u procijep prema kojem idu silom gravitacije, a tek kad budu duboko upala u njega da se i stisnu. Tada će Mađari sami spasiti svoju demokraciju, kako i doliči. Ako im ima spasa. Za intervenciju ima vremena.
Link to comment
Što se tiče Mađarske, mislim da Mađarska nije došla u fazu u kojoj se može pomoći prijateljskom invazijom iz EU, Srbije niti mislim da bi mi trebali reprizirati ulogu Jelačića Bužimskog. Podržavam strpljivi pristup europskih birokrata u kojem će se prvo pričekati da se jaja lagano spuste u procijep prema kojem idu silom gravitacije, a tek kad budu duboko upala u njega da se i stisnu. Tada će Mađari sami spasiti svoju demokraciju, kako i doliči. Ako im ima spasa. Za intervenciju ima vremena.
Jebiga, mi vec izvrsili invaziju, doduse pod pritiskom Bugara, a vas vidim nema nigde! Kako je pod bugarskom okupacijom, ne javljas?14174893304f044ad5b5937124986279_640x397.JPG
Link to comment

svež izveštaj: segedin je okupiran invazijom siromaha (bogataša) iz srbije koji u stotinama (desetinama hiljada) navaljuju na kontejnere (šoping molove) usled stravičnog pada forinte kombinovanog s nepromenjenim cenama robe.

Edited by Hella
Link to comment
svež izveštaj: segedin je okupiran invazijom siromaha (bogataša) iz srbije koji u stotinama (desetinama hiljada) navaljuju na kontejnere (šoping molove) usled stravičnog pada forinte kombinovanog s nepromenjenim cenama robe.
i, sta si pazario?
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...