Jump to content
IGNORED

Uspon neonacizma u Mađarskoj


anantaram

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

The government of President Orban has been identified as using Pegasus to spy on journalists as part if it’s efforts to clamp down on press freedom. “While Orban’s efforts to curb independent media are well known to IPI, it is particularly disturbing that a EU member country can employ surveillance tools on journalists with complete impunity.”

Link to comment
  • 5 months later...

Informer ima lep tekstić o domaćinu™...

 

Quote

KAKAV DOMAĆIN, ORBAN SE SNIMA DOK KOLJE I ŠURI SVINJU! Do kolena u blatu, oduševio ljude koliko je skroman (VIDEO)

Nesvakidašnja akcija iz Budimpešte izazvala je podeljene reakcije na društvenim mrežama


 
 

Mađarski premijer Viktor Orban privukao je ogromnu pažnju medija u regionu nakon što je na svojoj zvaničnoj stranici na Fejsbuku uživo prenosio svoje učešće na svinjokolju u jednom selu nedaleko od Budimpešte, pri čemu čitav posao on nije posmatrao izdaleka, već upravo suprotno. 

 

Šef vlade u Budimpešti, naime, na svinjokolju se pojavio u radničkim pantalonama i prsluku, sa sve gumenim čizmama na nogama, a zatim je, bez imalo ustezanja u ruke uzeo brener i počeo da šuri već ubijenu životinju. 

Nakon toga se latio i noža i pomogao u komadanju svinje, da bi na kraju čak seckao i slaninu i od kože odvajao salo za čvarke. 

 

Njegova akcija izazvala je podeljene reakcije na društvenim mrežama. Mnogi su komentarisali kako je pokazao i dokazao da je pravi domaćin i neklasični političar koji je navikao samo na sedenje u kancelarijama, međutim, bilo je i onih koji su su naveli kako je pokazivanje klanja životinje bespotrebno, pogotovo putem Fejsbuka.     

 

 

Link to comment
22 minutes ago, radisa said:

Informer ima lep tekstić o domaćinu™...

 

 

 

 

Jel zvao mozda Violu fon der Lajen da pripomogne..vazda ima posla tu za zensku ruku, moze da cisti creva za kobaje ili da prikuva rakiju za majstore...Ili onaj francuski picopevac, taj bi umeo da odrzava vatru i mesa cvarke.

Link to comment
4 minutes ago, SNARC said:

 

Jel zvao mozda Violu fon der Lajen da pripomogne..vazda ima posla tu za zensku ruku, moze da cisti creva za kobaje ili da prikuva rakiju za majstore...Ili onaj francuski picopevac, taj bi umeo da odrzava vatru i mesa cvarke.

Mogao je da zove i AV, da mu pomogne oko... Pa oko nečega, jebem li ga...Valjda bi nešto mogao, makar da drži svinju za rep dok majstor ne odradi... Ne znam šta bi drugo mogao...

Link to comment

koliko ja znam ... vucic bi trcao okolo i vikao ... tece krv, tece krv ... ljudi, tece krv

on ne moze da gleda iskrivljen zglob i dize paniku 

 

edit: uz ogradu da je mozda ocvrsnuo u medjuvremenu

Edited by cedo
Link to comment

kakav čelendž za ostatak družine populista diktatora. ovom našem je maksimum približavanja sirotinji kad se slika kako jede burek ili gleda u tanjir pasulja. ne znam da li Putin i Erdoan mogu da pariraju



Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...