Jump to content
IGNORED

Uspon neonacizma u Mađarskoj


anantaram

Recommended Posts

Bilo je nekih tekstova o usponu neonacizma u Mađarskoj. Jevrejima se prijeti, neonacisti marširaju... Užas.
npr. ovaj od pre par dana: linkpošto su nam komšije - da se usereš od straha. inače, razočarani™ a vickasti su pre izbora ironično govorili "samo da Orban ne dođe" (ne baš tako, ali slično - pričaju mi neki mađari). Dođe Orban, uništi, ali UNIŠTI ekonomiju + dovede na vlast ove iz Mordora (postadoše 2. stranka po snazi).Jedino me čudi kako EU ništa ne preduzima, kao što je onomad sa Heider-om. Edited by barrcode
Link to comment
npr. ovaj od pre par dana: http://www.spiegel.de/international/europe/0,1518,803865,00.htmlpošto su nam komšije - da se usereš od straha. inače, razočarani™ a vickasti su pre izbora ironično govorili "samo da Orban ne dođe" (ne baš tako, ali slično - pričaju mi neki mađari). Dođe Orban, uništi, ali UNIŠTI ekonomiju + dovede na vlast ove iz Mordora (postadoše 2. stranka po snazi).Jedino me čudi kako EU ništa ne preduzima, kao što je onomad sa Heider-om.
eto prilike da konačno povedemo jedan ispravan rat evilsmile.gif pa ako nas se sete za Dan bezbednosti, sete se...
Link to comment

Previse senzacionalisticki naslovljen topik. Svakako da ima uspona neonacizma, ali je prvenstveno rec o pokusaju uspostavljanja (ustavnim putem) trajne vladavine jedne konzervativne koalicije i njenih vrednosti.Molim odgovorne da preprave naslov topika kako bi se preciznije oslikale ozbiljnost i slozenost situacije u nasih severnih suseda.

Edited by anantaram
Link to comment

Skoro svaka zemlja ima poneku mentolsku smradnu neo-naci partiju u opoziciji. Važno je da ne dođu na vlast... pa stoga možda ova svevlast koju sadašnji FIDESZ (koji nisu neonaci, jel da? :unsure: ) u Mađarskoj imaju i nije tako loša stvar.PS. Ako bude rata i ako ih pobedite, ukradite im kobasice. :wub:

Link to comment
Previse senzacionalisticki naslovljen topik. Svakako da ima uspona neonacizma, ali je prvenstveno rec o pokusaju uspostavljanja (ustavnim putem) trajne vladavine jedne konzervativne koalicije i njenih vrednosti.Molim odgovorne da preprave naslov topika kako bi se preciznije oslikale ozbiljnost i slozenost situacije u nasih severnih suseda.
da, da, trebalo bi sacekati da pocnu da filuju dunavske sante Zidovima.
Link to comment
da, da, trebalo bi sacekati da pocnu da filuju dunavske sante Zidovima.
A jel' imaju takve planove, ovi što su na vlasti?Interesantno kako ozbiljna atmosfera na forumu kad je reč o situaciji u Mađarskoj vs. sprdnja kad se radi o Sev. Koreji. A gde biste radije bili?
Link to comment
A jel' imaju takve planove, ovi što su na vlasti?Interesantno kako ozbiljna atmosfera na forumu kad je reč o situaciji u Mađarskoj vs. sprdnja kad se radi o Sev. Koreji. A gde biste radije bili?
mozda zato sto se plasim za domace kobasice, kulen i krvavice, rodjen u Vukovaru. Edited by 3opge
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...