Jump to content
IGNORED

Kako kupiti Nook?


Wilde

Recommended Posts

1) pdf-ovi se vrlo teško čitaju u odnosu na nook ili kindle formate. S time da postoje programi koji prebacuju pdf-ove u ove formate na lak način.2) ako nisi siguran šta hoćeš, probaj ovo
Menjanje formata nije problem ako se pdf pokaže nezgodnim. Nadam se samo da se prilikom konvertovanja ne kvari izgled stranice. Onaj link je zgodan, a Nook mi je i tu izašao kao najbolji izbor. Kažem, ne trebaju mi nikakve dodatne mogućnosti, telefon mi odlično radi posao što se tiče svega ostalog. Ovo uzimam isključivo zbog e-inka i udobnijeg čitanja.
:Dimas li ideju posto je ta usluga?
Ovo nit' je veliko nit' je teško, tako da ne verujem da će transport izaći više od 30-40 evra. Grešim li strahovito i predlažeš li neku alternativu? :)
Link to comment

gresis prilicno, ne znam tacno cene, bolje ih pozovi, ali znam da se ortaku koji je kupio plocu za komp, pa sad posto je neispravna zeli da je salje u bec, vise isplati da ode na lice mesta, doduse busom.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Konsultovao i drugara koji je već dovlačio gadgete iz SAD, on rekao da komotno pošalju preporučenu pošiljku i da se ne jebavam s DHL-om. Već je na putu, trebalo bi da stigne do petka. Nadam se da carina neće pokušavati da se obogati na meni <_<

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...