Jump to content
IGNORED

lastFM

dig_chohano

Recommended Posts

• Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• kurdi

34

• dig_chohano

18

• gervasius twinkleminkleson

17

• viva

16

Nemam pojma, je l ima dobre noge?Ma, drulujem preventivno Je l ti licis na tu Gwen? Gde sam stao.. a da.. lepa vam je grupa, al daj recite ko je ko ili bar nabacite ovdasnje avatare.
kreni od pocetka topica. svi su prijavljeni, manje vishe.
Axa, u tome je fora. Pa ne znam, ja sam to iskljucio. Mislim, zamisli da mi 1 dana stigne racun za to sto sam slusao ;-)Ej, ljudi, pa nemojte da varate, nije fer.
elem, ozbiljno.. otkrices sve sam, ali neke stvari tek za nedelju dana...ima daklem to ukucas ime benda pa ti pusta slicno, ali to je jos i najmanje zanimljivo, osim ako bas nesto skroz novo namenski otkrivas.inace za pocetak svakako, a i kasnije slusas (uglavnom) svoju muziku, on te prati i onda se otvaraju razne mogucnosti...prvo napravi tvoj radio, koji mozes da reklamiras devojcicama (ima ih barem 8 koje bi slusale, doduse neke su mozda alternativno devojcice).i obrnuto, mozes da slusas njihov radio pa posle name-dropujes.drugo dodeli ti te neighboure koji slusaju slicnu muziku... vremenom te komsije postanu stvarno spooky, znaci nadje ti negde nekoga ko slusa bas kombinaciju milesa, whiskeytown i bijelog dugmeta (meni recimo oldhama, go-betweense, zbigniewa preisenra i lloyd cola), a ne samo jedno, drugo ili trece.pa onda mozes da slusas njihov radio (pojedinacni ili kolektivni) sto je onako dovoljno blisko da ti se svidja garant ali ipak ima neizvesnosti i otkrijes mozda i nesto skroz novo. plus naravno zamisli odes u prag (ili nadjes ribu) i sedis negde gde nemas svoju muziku, ovde uvek mozes da se ulogujes i pustis ili svoj (sa tudjeg naloga) ili neighbourhood radio.ima i nesto recommendations radio... sto e kapiram slicno ko neighbourhood, s tim da su namerno samo stvari koje ti nisi slusao a jesu korelisane sa onim sto jesi.
Ovo je bas super. A jel ima i PM? Good by forum, i'm gonna leave you.Indy, imas opciju da ti ne ubacuje u bazu stvari koje slusas kod kuce, tako si 100% zasticen, mada sam se ja samo zezao za naplatu.Aj se vrati pa da napravimo 1 muzicku patkometriju
ima pm, naravno.
Ovo je bas super. A jel ima i PM? Good by forum, i'm gonna leave you.
ima, al niko ne cita, pises samo onome kome je adresirano. ne znam kolko ti se to isplati, one at the time...i los je editor jako + nema tracker.sve zajedno prilicno netetrebovski.

da ali tu je shoutbox 'oglasna tabla' za povremene boles'ne opaske :wink: i zanimljiva kliketi opcija (neshto poput buletina na myspace-u,samo shto mozhesh da izaberesh recipijente sa liste prijatelja) kad ti se javi glad da preporuchish nekog artist-a/kinju il pojedinachno track , ili pozovesh ljude na neki koncert (sam kreirash event a last.fm posle izbacuje listu dogadjaja & related za grad, region i na opshtem pretrazhivachu)

Edited by palfoot

Interesuje me kako se kreira top lista za nedelju ?Da li se broji koliko je ljudi slušalo pojedinog izvođača ili koliko se puta slušao pojedini izvođač nezavisno od broja slušalaca ?

Kako radi taj lastfm? Koliko sam skapirao, ubaci se naziv izvodjaca, pa softnjer nadalje pusta slicnu muziku? Mogu li da mu kazem koju pesmu da mi pusti?
zapravo... izgleda da se nesto upravo menja... pre par dana ja video da su se plave i zlatne strelice promenile u sive i crne, al ne posvetih paznju, sad mi se cini da se to mozda poklopilo sa ovim.
  • Create New...