Jump to content
IGNORED

lastFM

dig_chohano

Recommended Posts

Cini mi se da svaka muzika ima neki tag, tako da u 'other' spadaju samo mjuz-tagovi koji ti cine ispod 2,3% slusanog

Edited by Hustler
  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• kurdi

34

• dig_chohano

18

• gervasius twinkleminkleson

17

• viva

16

:wub: da... doduše last fm imam od avgusta... svesno pokušavam da do kraja meseca doguram do 15 500
izuzetno.daj podeli sa nama i ostale zivotne ciljeve, cijenim da su podjednako besmisleni.
izuzetno.daj podeli sa nama i ostale zivotne ciljeve, cijenim da su podjednako besmisleni.
pa i nisu... bih podelila al se plašim da ćeš ako ti kažem svoje nokte poderati na wc šolji... :wub: troll off :wub:
pa i nisu... bih podelila al se plašim da ćeš ako ti kažem svoje nokte poderati na wc šolji... :wub: troll off :wub:
ma jasno.mi ovde svi tebi zavidimo.bas zato, u inat daj da vidimo te ciljeve, udri nam na muku.
ma jasno.mi ovde svi tebi zavidimo.bas zato, u inat daj da vidimo te ciljeve, udri nam na muku.
bićeš uskraćena za moj odgovor... :wub: over and out
1. Report zbog vredjanja.2. Delujete mi kao fina osoba. Sta je to sto vas tera da ovako strasno vredjate ljude koje ne poznajete?

Da, prigovaram. To je krsenje pravila foruma. Kada mene warnuju zbog toga, prihvatim to sportski. Imas problem sa time?Inace, ako te neko smara, stavi ga na IL.

• Create New...