Jump to content
kokota

Drugovi i drugarice, umro je Dragi Vođa

Recommended Posts

noskich

I opet.

Nema razlike u odjevanju.

5e4346a34f888.jpeg

Redoran

Noskich, očekivao sam da makar tebi neće promaći kako je pre par nedelja javno vaskrsao još jedan član familije koga je debeli prethodno pogubio ručnim bacačem, bacio piranama ili šta su već izveštavalitm slobodoljubivi zapadni mediji.

Pantelija jr

To je glumac, plastično izoperisan da izgleda kao član familije, u tragikomičnom pokušaju diskreditacije zapadnih medija!

noskich
On 16.2.2020. at 17:55, Redoran said:

Noskich, očekivao sam da makar tebi neće promaći kako je pre par nedelja javno vaskrsao još jedan član familije koga je debeli prethodno pogubio ručnim bacačem, bacio piranama ili šta su već izveštavalitm slobodoljubivi zapadni mediji.

Ma prijatelju nemam ja vremena da se nabedjujem ovde sa ispranim mozgovima. To je igranka bez prestanka, udje im na jedno uho, izadje na drugo. Nema njima pomoci.

Imam pametnija posla. Oni neka veruju u sta hoce da veruju.

Nemas ovde argumentovanu diskusiju, da su ljudi otvorenog uma pa da saznaju nesto jedan od drugoga. Pa kad neko ima dobru argumentaciju da drugi kazu vidis nisam znao, svaka cast. Ne, ovde imas samo etiketiranja i napade na licnoj osnovi kada ne mislis kao drugi. Pa cemu onda traciti vreme ovde?