Jump to content
IGNORED

Pronađen tužan pas


kapetanm

Recommended Posts

  • 9 years later...
 
 
Tačno 10 godina danas [emoji4]
 
Hvala [mention=3087]kapetanm[/mention] gde god da si. 
 
I naravno, pozdrav za [mention=295]Frank Pembleton[/mention] [emoji3]
 
Novogodisnja.JPG.24af83b9d246b95a7269b87e955fa13c.JPG
 
Ekeke sad sam hteo da pitam[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Ali ne, sad kao ozbiljno, ja sam tada bio u fazonu, "ovo je okupljalište dobrih ljudi..." čim su ovo uradili...


EDIT:
Sad sam otišao na početak i skenjao sam se koliko ljudi više ne piše ovde [emoji17]




... Shiit has hit the fan


  • +1 3
Link to comment
  • 3 months later...

Poslednji pozdrav za forum od najboljeg i najpitomijeg psa na svetu. Učinila nam je život lepšim i boljim na svaki mogući način, a zauzvrat je tražila samo malo ljubavi i pažnje i nežnosti koji su joj uskraćeni na početku života.

 

Razbolela se prošle nedelje i bila sve gore, a od ponedeljka smo bili potpuno nemoćni. Juče je otišla izjutra nakon neprospavane noći. Mnogo mi je teško i krivim sebe jer sam zaspao pred jutro, a kad sam se probudio ona je već doživela moždani udar od manka kiseonika. Jako mi je teško i kao neko ko ne može da ima decu, ona nam je bila sve. Psi su najbolji ljudi, a ona je bila najbolji čovek. 

 

Pamtićemo je po tome što je bila verni saborac u poslednjih 10 godina imigracije, gde se selila i živela sa nama na 7 adresa, studirala na BOKU, radila u birou i proputovala hiljade kilometara vozovima i kombijima, od Beograda i Beča, preko Praga, Amsterdama i Berlina do Franfurta bez ijednog zvuka pobune ili žalbe. Nije mnogo volela druge pse, ali nikad nije bila agresivna, samo svoja i oprezna nakon iskustava sa azilom. Njoj je bila dovoljno njeno božansko visočanstvo loptica, sunce i nas dvoje.

 

Ružo, dobroto moja, hvala ti za sve radosti druženja, za sve šetnje koje bih propustio i oprosti mi ako možeš za poslednja dva dana jer nisam mogao da ti olakšam i pomognem i dam do znanja da sam tu kad ti je bilo najteže. Vidimo se sa druge strane, bacaćemo loptice zauvek.

 

@renne @Frank Pembleton i svi ostali, popite nešto danas za forumsku usvojenicu i sve lepe trenutke koje je doživela otkad smo je zajedno spasili samoće i tuge.

 

 

  • +1 2
  • Wub 2
  • Hvala 1
  • Tužno 32
Link to comment


 

Evening of roses
Let's go out to the grove
Myrrh, perfumes, and incense
Are a threshold at your feet.

The night falls slowly
A breeze of roses blows
Let me whisper a song to you quietly
A song of love. 🌹❤️


 

  • Tužno 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...