Jump to content
IGNORED

Visa i ostale kartice


Tale

Recommended Posts

hartmanne, kako tvoja banka zasad stoji? hoce l blokirati il nece?
Verovatno da blokiraju, ako su blokirali za taj manji upad od pre par nedelja onda će i za ovo. Zar ima neka banka koja neće blokirati potencijalno ugrožene kartice?
Link to comment

Hajde da pitam ovde, mozda neko zna:Kakva je procedura u Srbiji kada ti istice kartica? Da li banka uradi nesto da te obavesti pre isticanja ili sam ja razmazen sto sam navikao ovde da mi posalju novu karticu jedno mesec dana pre isteka stare?

Link to comment
Hajde da pitam ovde, mozda neko zna:Kakva je procedura u Srbiji kada ti istice kartica? Da li banka uradi nesto da te obavesti pre isticanja ili sam ja razmazen sto sam navikao ovde da mi posalju novu karticu jedno mesec dana pre isteka stare?
obavesti te da ti je nova spremna u toj i toj filijali (tvojoj matičnoj) i da možeš da dođeš da je podigneš. meni do sad nikad nisu slali, a obaveštavali su me telefonom ili sms-om (imam upaljenu tu opciju da mi sms stiže za takve obavijesti). obično se može podići ceo poslednji mesec isticanja stare.
Link to comment
obavesti te da ti je nova spremna u toj i toj filijali (tvojoj matičnoj) i da možeš da dođeš da je podigneš. meni do sad nikad nisu slali, a obaveštavali su me telefonom ili sms-om (imam upaljenu tu opciju da mi sms stiže za takve obavijesti). obično se može podići ceo poslednji mesec isticanja stare.
Thx. Pismo obavestenja def nisu poslali :(
Link to comment

Pisma su skupa i nepouzdana, šalju se smsovi ili se poziva telefonom. Moji ne zovu kad naprave karticu nego pre isticanja zovu da pitaju da li treba da rade novu, da ne arče mašinu džabe...isto tako ako se niko ne pojavi jedno mesec dana da preuzme novu karticu, oćedu i da ih iseku, mada ne verujem da su u svim bankama tako natripovani.

Link to comment
Pisma su skupa i nepouzdana, šalju se smsovi ili se poziva telefonom. Moji ne zovu kad naprave karticu nego pre isticanja zovu da pitaju da li treba da rade novu, da ne arče mašinu džabe...isto tako ako se niko ne pojavi jedno mesec dana da preuzme novu karticu, oćedu i da ih iseku, mada ne verujem da su u svim bankama tako natripovani.
Kad se ulogujem u online banking [intesa] vidim pod karticama da stoji jedna 'neaktivna' sa rokom vazenja do 2015. Ali pretpostavljam da bih trebao da je podignem iz ekspoziture - sto nisam uradio prilikom posete BG u oktobru, novembru i decembru :twak:Edit: evo kazu u mejllu da mogu i da ovlastim nekog da to uradi umesto mene. Edited by jms_uk
Link to comment

Ja sam sad imao problem nevezan za ovo, ali slican. Uglavnom, malopre sam zvao call centar da blokiraju karticu. Jel normalno da me pita za broj kartice? Mislim, zvao sam broj s poledjine kartice, ali trenutno malo paranoisem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...