Jump to content
IGNORED

Visa i ostale kartice


Tale

Recommended Posts

Da, to je zanimljivo, ja bi recimo odbio.

Ali cenim da će Jorgovanka da nagazi banke da uvedu kao obavezu. A pošto jedni drugima trebaju, ovi će da prihvate to... 

Ja ne bih imao problem da mi u TB Dina bude jedina kartica, kada bi ona "radila na netu"...

Link to comment
27 minutes ago, vookela said:
46 minutes ago, Tale said:
Znam da svi pišu da Dinu dobijaju svi, samo me zanima da li mogu da odbijem da je preuzmem.

Mozes, ali neces moci dobiti nijednu drugu debitnu.

Znači ja u TB imam MasterCard Debit i moraću da uzmem Dinu da bi zadržao MC?

Link to comment

C/P

Izdavanje kartica drugih brendova, kao što su MasterCard Debit i MasterCard Business Debit, kao i reizdavanje tih kartica (kartice izdate pre 17.08.2018. godine važe do isteka roka sa kojim su izdate), će se vršiti uz poseban zahtev korisnika i pod uslovom da je korisniku prethodno izdata DinaCard kartica.

Link to comment

Zato što mi nije potrebna, zato što je ne želim i zato što treba da imam prava da odbijem da je preuzmem.

 

Ni do sada nije bilo uslova da mora da se preuzmei bilo kakva kartica po otvaranju tekućeg računa.

Link to comment

vidim da je problem sa imanjem dine.

 

ja sam se posle 10 godina ispisao iz addiko banke, vratio im sve viza i master kartice i prešao u poštansku štedionicu , dobio dinu i viza kreditnu. žena pored dine ima i vizu debitnu. addiko mi je uzimala 450 dinara mesečno, PŠ 70. za iste usluge. sa dinom imam bankomate posvuda, s addiko vizom sam morao da zapamtim svih 6 u beogradu, 1 u lazarevcu o 0 u ljigu i aranđelovcu. verujem da je vama imanje samo dine problem kod internet plaćanja, neka vam za to služi viza.

 

slažem se da je diktatura uslovljavati viza karticu imanjem dine. no, to je manir ove vlasti. buba napisa da narod nije u stanju da poveže svoj izbor sa rezultatima tog izbora.

Link to comment
meni istice visa uskoro u intesi, ako me nateraju da uzmem dinu ja cu se LEPO odjaviti iz banke, a nije da nemaju vajdicu.
Cisto da vidim koliko ce insistitrati.
 
mora vas biti bash mnogo za tu operaciju.

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...