Jump to content
IGNORED

Visa i ostale kartice


Tale

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
to bi bilo sve ok, kad bi uveli dinu u 21 vek. i dalje se izdaju jedino sa magnetnom trakom, i moras da potpisujes papir kad god provuces karticu.
Plus milion
Link to comment
41 minutes ago, maharaja said:

Da dobiješ običnu vizu koja ima kakav takav cash back i rewards (recimo full auto rental insurance ili neke poene za booking ili expedia), treba da daš bubreg. Ja gledao mojima i bukvalno ništa nisam našao a da je pristojno.

 

Znam da je Srbija odvojeno trziste [mada dosta banaka su cerke nekih evropskih], ali zbog smanjenja naplate u EU, sve manje i manje kartica se izdaju sa ovim pogodnostima. 

Link to comment
3 hours ago, maharaja said:

Cela intervencija bi imala smisla kad bi uvela haos među katastrofalne kartice koje se i dalje izdaju u Srbiji. Jbt, i dalje izdaju ljudima kartice koje ne mogu da koriste na netu. Plus, kartice su preskupe, imaju bedne rewards ako uopšte imaju, ali zato imaju premale i preskupe minuse. Da dobiješ običnu vizu koja ima kakav takav cash back i rewards (recimo full auto rental insurance ili neke poene za booking ili expedia), treba da daš bubreg. Ja gledao mojima i bukvalno ništa nisam našao a da je pristojno.

 

koij sam tantus, ovo nikad nisam ni gledao. kartica mi samo da platim i podignem keš na bankomatu.

koje to banke imaju te dodatne zajebancije ?

Link to comment
17 minutes ago, Grunf said:

master izdat u nekim bankama ti daje pristup u aerodromski lounge na bg i jos nekim aerodromima.

ovo za komercijalnu ne važi. :sad:

ja sam jadnik ko i svi drugi na svim aerodromima. osim ako ne putujem u vip društvu, a i tad žalim što nisam u uobičajenoj poziciji jadnika.

 

inače - odličan tekst biljane stepanović.

Link to comment
3 hours ago, Grunf said:

master izdat u nekim bankama ti daje pristup u aerodromski lounge na bg i jos nekim aerodromima.

i Viza gold kod RF, ako si premium član

Link to comment
11 minutes ago, renne said:

i Viza gold kod RF, ako si premium član


Za Master mora da je Black. Mada opet koji ce ti ulazak u BG lounge ako si iz Srbije? Dodjes pred let odes kad sletis. Jedino ako vazi za jos neke druge lokacije.

Link to comment
On 15.7.2018. at 19:08, renne said:

Uh, zavisi od primanja

 

ako nije nekako lično pitanje, koja su to primanja koja ti omogućavaju neke benefite od kartice (ne računajući ovaj gorepomenuti lounge na aerodromima).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...