Jump to content
Paimonia

НОПО - Желите ли да постанете посланик?

104 members have voted

1. 1. За коју изборну листу ћете гласати?

• Демократска странка (ДС)
    • Српска напредна странка (СНС)
    • Уједињени региони Србије (УРС)
    • Српска радикална странка (СРС)
    • СПС-ПУПС-ЈС
    • Либерално демократска партија (ЛДП)
    • Демократска странка Србије (ДСС)
    • Ниједан од понуђених одговора (НОПО)

Recommended Posts

ravena

Darko, nisam bio ovde za vreme tih vasih svadjica, a verujem da si povezan sa NOPO. 

zato mi reci, OK, razumem pricu oko poslednjeg mesta na glasackom listicu, razumeo sam i pricu sa vlaskom manjinom. 

ono sto nisam razumeo je saradnja sa NSPM. odnosno, jedino kako neko sa IQ vecim od 90 moze to razumeti je ocajnicka zelja za ulaskom u skupstunu i dobijanjem skupstiskih privilegija (plata i ostalo). 

kasnije se Tulimirovic ogradio od programa NSPM (smrtna kazna i ostalo), kad je naravno on usao u skupstinu. za mene je jedino posteno da obecate da ce u skupstini biti praznih mesta, da necete koristiti nikakve privilegije i da vam je to jedini program.

inace je to klasicna prevara i inace jedino imbecili mogu glasati da bi neki debeli Tulimir sedeo u skupstini. zasto bi to bilo kome bilo u interesu?  

Tutankamon

Jaoj, nemoj ga, sad će da ti se javi da ti ukaže kako jedino debeli Tulimir u poslaničkoj klupi može da razjebava sistem iznutra i ukazuje na sve slabosti parlamentarnog sistema...pusti govna neka smrde

Edited by Tutankamon

radisa

Darko je dobio 7 dana da razmisli zašto botovanje za to™ nije lepo raditi...

bigvlada

Darko je dobio 7 dana da razmisli zašto botovanje za to™ nije lepo raditi...

To će se dešavati dokle god se sa botom ne obrišu i svi njegovi postovi. Ovako ostaje balega na putu. Tek kada uvide da od njihovog delovanja ne ostaje ni elektron zaostavštine će početi da nas izbegavaju.  

James Marshall

Što, meni je super kad dođu ovdje, izbrukaju se i provale koliko je kontraproduktivno. Nakon ovakvog tretmana neki neodlučan može samo da odustane od eventualnog glasanja za stranku za koju se botuje.

salerokada

Dovoljno su ga pustili. Taman koliko treba.

Nažalost, ban je samo 7 dana umesto do posle izbora.

Edited by salerokada

radisa

Dovoljno su ga pustili. Taman koliko treba.

Nažalost, ban je samo 7 dana umesto do posle izbora.

To je da se još malo zabavimo, posle 7 dana i vidimo koliko čovek može nisko da padne...