Jump to content
Paimonia

НОПО - Желите ли да постанете посланик?

104 members have voted

1. 1. За коју изборну листу ћете гласати?

• Демократска странка (ДС)
    • Српска напредна странка (СНС)
    • Уједињени региони Србије (УРС)
    • Српска радикална странка (СРС)
    • СПС-ПУПС-ЈС
    • Либерално демократска партија (ЛДП)
    • Демократска странка Србије (ДСС)
    • Ниједан од понуђених одговора (НОПО)

Recommended Posts

Дарко

Кривица лежи на Јавном сервису који не обавештава јавном о деловању НОПО-а. Медији игноришу мале странке осим ако је у питању Зоран Живковић - Нова странка.

Дарко

Cuj naveli :D

Pola ljudi je glasalo za vas jer ste ih prevarili imenom, pola iz zezancije, kao sto glasaju za jogi letace ili secerovskog.

Vi ste naveli samo sebe da poverujete da ste kao bitni.

Skromna ekipica.

Скромна екипа која сваког месеца убира 900.000 динара.  :lala:

ficfiric

Vidim ja, volis kad te vredjaju. Pretpostavljam da kad dodjes na ppp skines se go, desnom rukom kucas a levom se bicujes

Max Morlock

Oni su, zapravo, ni jedan ponuđen odgovor.

Običan finansijski scam...   i ljudski scum.

Time Crisis

Кривица лежи на Јавном сервису који не обавештава јавном о деловању НОПО-а. Медији игноришу мале странке осим ако је у питању Зоран Живковић - Нова странка.

Javni servis nije ispratio razvrstavanje knjiga? Skandalozno.

Edited by Time Crisis

nautilus

Скромна екипа која сваког месеца убира 900.000 динара.  :lala:

skromna ekipa ubira 900k dinara koji su mogli biti potroseni na vrtice, bolnice, borbu protiv raka itd. zato je skromna ekipa banda olosa

hvala na ovom podatku. sad znam koliko vredi obraz

Дарко

skromna ekipa ubira 900k dinara koji su mogli biti potroseni na vrtice, bolnice, borbu protiv raka itd. zato je skromna ekipa banda olosa

hvala na ovom podatku. sad znam koliko vredi obraz

Ченејац из Треће Србије је изнео податак колико НОПО убира прихода и због тога понављам цифру од непуних једне милке.

НОПО на име што је парламентарна странка зарађује 3.500 €/месец.

Волео бих да Трећа Србија (име странке настало на основу политичког програма НОПО у коме се говори о "трећем путу") детаљно развезе причу о финансијама. 

Додатак: Финансије НОПО-а нису тајна! Народ мора знати истину.

Edited by Дарко

nautilus

cenejac je verolomnik koji je prevario svoje birace i prvom prilikom se pricvrstio uz fasisticku ekipu kako bi se dokopao malo vlasti. najbolje da mu verujem.

ma super je sto se ponosis sa tim sto ste prevaranti. redak nedostatak obraza. od svih silnih lopova koje sam branio niko se nije ponosio tim sto radi. neko je bio dzanki, neko nije imao posao, ali su svi znali da je to sto rade lose. ti se ponosis prevarom nesrecnika koji su vam za trenutak poverovali i dali vam glas i hvalis se okolo iznosom te prevare. oni moji lopovi su pristojan svet za tebe. gospoda.

Veletin

НОПО на име што је парламентарна странка зарађује 3.500 €/месец.

Još koliko zarađujete na ime toga što ste parlamentarna stranka vlaške nacionalne manjine ?

Edited by Veletin

Дарко

cenejac je verolomnik koji je prevario svoje birace i prvom prilikom se pricvrstio uz fasisticku ekipu kako bi se dokopao malo vlasti. najbolje da mu verujem.

ma super je sto se ponosis sa tim sto ste prevaranti. redak nedostatak obraza. od svih silnih lopova koje sam branio niko se nije ponosio tim sto radi. neko je bio dzanki, neko nije imao posao, ali su svi znali da je to sto rade lose. ti se ponosis prevarom nesrecnika koji su vam za trenutak poverovali i dali vam glas i hvalis se okolo iznosom te prevare. oni moji lopovi su pristojan svet za tebe. gospoda.

На жалост морам да демантујем Наутилуса, јер су изнети врло озбиљни ставови.

Трећа Србија је далеко од Образа због тога што се сива еминенција у овој странци залаже за легализовање мужеложника.

Додатак: Ти си неки адвокат по образовању и занимању!? Све ми је јасно. Како те није стид да брукаш највећег логичара на планети Земљи који је по образовању био правник - Фон Љубанић.

Edited by Дарко

nautilus

Tako znaci, podrzavas cenejcevo verolomstvo. Tako reci. Na to se sumnja od samog starta, cenejac je oduvek imao vasu podrsku da tu uskoci.

A blam je da priznate javno, zar ne? Ipak malo Dverjani i trecasi smrde na Ljotica a to je daleko od Vlaha.

Jesi li ti to mene nazvao sivom eminencijom bilo cega? Izvini, moram da pitam, odvratno mi je smijesno.

Дарко

Tako znaci, podrzavas cenejcevo verolomstvo. Tako reci. Na to se sumnja od samog starta, cenejac je oduvek imao vasu podrsku da tu uskoci.

A blam je da priznate javno, zar ne? Ipak malo Dverjani i trecasi smrde na Ljotica a to je daleko od Vlaha.

Jesi li ti to mene nazvao sivom eminencijom bilo cega? Izvini, moram da pitam, odvratno mi je smijesno.

Пажљивије читај шта пишем. 

Можда пишем књижевним језиком који је по природи апстрактан. Преводим на народни илити банални језик: У Трећој Србији седи човек који се залаже за легализовање мужеложничких бракова.

Hamlet Strašni

Oprezno sa Ljotićem, pls

rođeni

meni i dalje to "vlašstvo" izbi oči

znaju li nopovci šta je "aka", recimo?

Time Crisis

Čovek se nakupio para i sad došao ovde malo da se šali™