Jump to content
Paimonia

НОПО - Желите ли да постанете посланик?

104 members have voted

1. 1. За коју изборну листу ћете гласати?

• Демократска странка (ДС)
    • Српска напредна странка (СНС)
    • Уједињени региони Србије (УРС)
    • Српска радикална странка (СРС)
    • СПС-ПУПС-ЈС
    • Либерално демократска партија (ЛДП)
    • Демократска странка Србије (ДСС)
    • Ниједан од понуђених одговора (НОПО)

Recommended Posts

Miralem
Čekaj bre, vaš program je:Непосредни избори општинских јавних тужилацаБесплатан приступ Интернету и телефонијаНово устројство помесне(?) управеJel mogu ja da predložim nešto jako?Zakonom zabraniti držanje muškatli!Ovaj napaćeni narod ničim nije zaslužio da bude okružen tom smrdljivom i neugledanom travuljinom!Ako vam to ne donese bar 2% tu me seci.
meni ovo deluje daleko ozbiljnije od onih za koje ti agitujes po forumu.
I sta, odabrali ste Vlahe zato sto su Vlasi smesni, sta li?
bolje oni, nego jebeni rusini.

Дарко

Мора се исмејати изборна процедура. Народ је расположен и то је већ једном показао. Европом је као бомба одјекнула вест да су у прошли сазив парламента, природним цензусом, у посланичке клупе села два припадника циганске (ромске) националности из две различите странке. То се десило једино у Србији. Срби воле националне мањине стим што они своје прилике, чини се, не користе како треба! За сада на политичкој сцени нема никог ко ће рећи: Цар је го! Много би била добра ствар да неко ко није Србин изјави да је Борис Тадић промашио професију - психологију и политикологију (парапсихопатологију). Просто је немогуће да нико не примећује да је БТ као створен за глумца у филмовима за одрасле. Човек је, мртав ладан, изјавио како воли ујутру да се буди са Северином. За НОПО треба гласати, јер је њима очигледана жеља да БТ промени своје занимање. Влашка магија ће томе обилато припомоћи.

Edited by Дарко

sherman

vrlo zanimljiva kampanja. svidja mi se. imate li neki ziro racun gde bi mogao da vas doniram?

Idioteque
O kako me samo nije iznenadilo saznanje da se ovo tebi dopada! :lol:

Lezilebovich

A jel vama smeta to što se oni uopšte sprdaju sa izbornim procesom ili to što to rade na 1 nesmešan način ?

Hella
A jel vama smeta to što se oni uopšte sprdaju sa izbornim procesom ili to što to rade na 1 nesmešan način ?
meni ne smetaju. naprotiv, baš mi je milo što pokazuju svu duševnu bedu i bezidejnost opozicije. :thumbsup: Edited by Hella

Paimonia
Čuj, pa ako pucate na većinu u parlamentu morate biti spremni i na kritiku vašeg rada.Zamisli kad bi se Tadić nadurio posle svakog ismevanja...Shvati ovo ovde kao čeličenje. Koga PPP istambura taj može u rat posle, kamo li u kampanju.
Не дурим се, него исказујем осећај досаде. Да сам видео критику, одговорио бих. Следи пример...
I sta, odabrali ste Vlahe zato sto su Vlasi smesni, sta li?
Мој пријатељ, један од оснивача, носи Влашко порекло. Зна да буде смешан кад се напије... Међу оснивачима је још неколико Влаха и то јесте имало некакву везу са избором мањине, али је се, заправо, скоро све пресекло на Власима. Пошли смо од слова А, стигли до слова В и схватили да не морамо да идемо даље. Да појасним... Иако је за регистрацију мањинске странке, по Закону о политичким странкама, потребно нула чланова одговарајуће националне мањине, пошто знамо да државна управа не мари за законе, желели смо да се обезбедимо, очекујући сусрет са неоснованим захтевима. Савремена влашка имена је тешко разликовати од савремених српских имена, што, такође, отежава посао државне управе да измишља којешта.
А да не говоримо о чињеници да то није програм, него извод, и то извод назван занимљиви предлози.
bolje oni, nego jebeni rusini.
Шта није у реду са Русинима?
За сада на политичкој сцени нема никог ко ће рећи: Цар је го! Много би била добра ствар да неко ко није Србин изјави да је Борис Тадић промашио професију - психологију и политикологију (парапсихопатологију). Просто је немогуће да нико не примећује да је БТ као створен за глумца у филмовима за одрасле. Човек је, мртав ладан, изјавио како воли ујутру да се буди са Северином.
Претпостављам да си мислио на формалност, али да нагласим... Питање је да ли ће неки прави Влах кроз НОПО ући у Скупштину. Није немогуће, али је мало вероватно.За сада имамо једног Влаха на листи – Милоша Павловића.
За НОПО треба гласати, јер је њима очигледана жеља да БТ промени своје занимање. Влашка магија ће томе обилато припомоћи.
Црвен конац... ;)
vrlo zanimljiva kampanja. svidja mi se. imate li neki ziro racun gde bi mogao da vas doniram?
Биће у јануару. Edited by Paimonia

Dr Arslanagić
Шта није у реду са Русинима?
Forum je utvrdio da nam onitm najviše rade o glavi!My link

Paimonia
A jel vama smeta to što se oni uopšte sprdaju sa izbornim procesom ili to što to rade na 1 nesmešan način?
Спрдња је овде споредна. Присутна је, неизбежна је, али је споредна. Основно је да се људима утера мало ведрине, да се покаже да тзв. обични људи могу необичним злотворима да скоче за врат, да их оштро казнимо, да се у Скупштини стварно решавају тешкоће са којима се суочавамо.Само две ставке будућег изборног програма (непосредни избори општинских јавних тужилаца и порота у жалбеном поступку) су озбиљне ко срчка и довољне да се, успостављањем правног поретка, у буџете врате десетине милијарди динара, затим да се нека позната и непозната лица удобно сместе иза решетака. Само те две ставке чине да један програм буде озбиљнији од свих нуђених.Вреди још рећи да се ми спрдамо са онима који се, без укуса и мере, спрдају са нама. Спрдња са бирачима је, рецимо, кад инфузирани штрајкач жеђу деветстопедесетчетврти пут каже: „Уа, корупција! Уа!“, његови објаве милион страна белог изборног програма и у програму не кажу баш ништа корисно. Или кад чедисти заговарају неприкосновену приватну својину и антифашизам, а онда гласају за Закон о потврђивању исправности комунистичке отимачине и повраћају имовине наследницима фашиста. Да не набрајам даље... Са таквима човек мора да се спрда. Нећемо ваљда да седимо скрштених руку и да плачемо? Што се мене тиче – памет у главу, осмех на лице и да полако терамо говеда у шталу. Напасли су се.

Paimonia
Forum je utvrdio da nam onitm najviše rade o glavi!My link
:DСад воде ЛДП-овци, којима сам и ја дао глас.

Дарко
Претпостављам да си мислио на формалност, али да нагласим... Питање је да ли ће неки прави Влах кроз НОПО ући у Скупштину. Није немогуће, али је мало вероватно.За сада имамо једног Влаха на листи – Милоша Павловића.
Може и Србин да буде признат за Влаха. Битан је контекст. Форма даје суштину, јер без паковања нема ни садржаја.+++Бобан Марковић: Не признајем светско такмичење | 16. август 2011. Boban-Markovic.jpg[...]Да и не причам да српска застава званично нигде није истакнута. Па, мене је цео свет прихватио као Србина, и због тога се осећам као грађанин света.Н. Стојчевићhttp://www.pravda.rs/2011/08/16/boban-markovic-ne-priznajem-svetsko-takmicenje/ Edited by Дарко

Paimonia

Да. Разумели смо се.Сад гледам гласове горе и... Хм... Баш ми је драго. Изненађен сам. Гајим предрасуду да су форумаши, нарочито кад је реч о политици, жестоке цепидлаке, а често и мргуди, па да сâм помен некакве странке изазива свеопште гађење и погледе искоса.Зна ли се ко господари овим форумум?

radisa
Зна ли се ко господари овим форумум?
Uča, Hatori i Robot iz Londona... A pomaže im ona 'olandska aždaha...

Paimonia
Uča, Hatori i Robot iz Londona... A pomaže im ona 'olandska aždaha...
Хвала, Радиша. Сад ћу да их нађем, па да им предложим да ускоче. Видим да горе има места за рекламе. Ако би неко од њих пожелео да се кандидује за посланика, имао би одакле да повуче подршку.ДОПУНАПретрага не иде баш слатко... Ако су ти при руци, молим те да ми добациш везе до њих четворо. Можеш као личну поруку. Edited by Paimonia

sherman

najbolje da Indi bude posalnik nas predstavnik. on najdalje zivi i imao bi vanzemaljske putne troskove, pa bi pola foruma mogla da se izdrzava na taj racunlozi te Radisha. vlasnik foruma je Miralem. evo ti njegov telefon pa ga zovni. bolje da se licno cujete nego da se zamarate pisanjem064/878338083javice ti se njegova baka koja je malo nagluva, nemoj da te to obeshrabri

Edited by sherman