Jump to content
IGNORED

'pipkanje' na poslu, u skoli i kod lekara


MayDay

Recommended Posts

Odlična slika, Quince.I nemoj da te Mrčo nervira, on je forumski Čeda Čupić - vidi nekog sa 10€ u novčaniku i krene da viče "Korupcija! Korupcija! Buržoazija! Buržoazija!"
Ceda Cupic takodje kad vidi zensku osobu zaboravi na manir.Ja pre 4 godine dezurala na njegovom ispitu (da se notira da sam tad imala 23 godine!) i on mi pred punim amfiteatrom malih studenata objasnjavao kako ga ja podsecam na eroticne scene iz Carlstona za Ognjenku. A ja se mislim ko Vidosava pajkovic: maaatoraaa drtino! je l te nije sramota?!! Evo, pre neki dan moju najbolju drugaricu isto peglao na dezurstvu. Manijak!!!
Link to comment
  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sailorman

    37

  • Indy

    27

  • Milogled Bluff

    23

  • dig_chohano

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa da, to se uci s godinama, uglavnom. jos je i ovo cedovo benigno i neprilagodjeno, ali kakvih ispipavanja na fakultetima ima u cetiri zida, jezivo.
Jel se ima kome zaliti? Mislim jel ima svrhe?
Link to comment
pa da, to se uci s godinama, uglavnom. jos je i ovo cedovo benigno i neprilagodjeno, ali kakvih ispipavanja na fakultetima ima u cetiri zida, jezivo.
Ma da. Bas sam se zamislila nad tim nesto juce, u smislu kako to da nisam vilenela visim instancama. A onda se setim da su tada tu oko mene figurirale mnogo ogavnije osobe. Ne u kontekstu seksualnog ili kakvog vec uznemiravanja, vec da su se bavili kojekakvim idiotskim uslovljavanjima i podmetanjima u pogledu moje karijere tada tamo. Onda mi je Cedo pripao samo kao klovn.
Link to comment
Jel se ima kome zaliti? Mislim jel ima svrhe?
ove mlade devojke se zalile meni (pa sta ako sam ih pipkala? angry.gif)a kad je gospodin krenuo na mene, ja sam tri puta rekla njemu, a onda napisala zalbu, poslala prvoj visoj instanci (prilozila porukicu koju mi je napisao), koja (instanca, ne porukica) je sa njim obavila 'usmeni' razgovor i to se nije smelo pominjati od tada. bio je miran par meseci, a onda sam ja pocela planski da lajem. bez detalja, samo kada me pitaju da radim sa njim i to sa 'sa kolegom ... ne saradjujem, nismo u dobrim odnosima od kada sam ga prijavila za neprimereno ponasanje'. makar necu cutati o tome, mnogo mi je lakse i zbog godina i zato sto mi ne moze nista pod milim bogom, za razliku od ovih mladih devojaka na faksu koje treba da poloze ispit kod njega, a i moguce da imaju trunku postovanja prema profesoru. jasno, navukoh na sebe pizmu solidnog broja kolega. a ovaj je stvarno lik s predumisljajem, ceka da mi se kancelarija isprazni, studentkinje zove na razgovor u 4 oka i slicno.
Link to comment
(pa sta ako sam ih pipkala? angry.gif)
sta pa sta?! pa sto nisi usnimila?! angry.gif i nije bas sve na profesorima i osoblju(ne branim ih... pupu daleko bilo). isto tako ima studentkinja koje jedva cekaju noge da rasire (Rade Doroslovacki: koleginice, to se pere, to se ne luftira)
Link to comment
ovo je tema gde treba da kacite ono u sta su gledali i ono sto je pipkano. pricu vodite na ozbiljnim temama. hvala lepo.
Ovo je malo bljaks, al ajde, ne bih dalje da trolujem Perspic. Jel postoji tema o seksualnom uznemiravanju na radnom mestu/fakultetu? Mene iskreno zanima koje su opcije zena koje se nadju u takvoj situaciji, pored teranja u kurac.
Link to comment
Jel postoji tema o seksualnom uznemiravanju na radnom mestu/fakultetu? Mene iskreno zanima koje su opcije zena koje se nadju u takvoj situaciji, pored teranja u kurac.
a da li te zanima koje su opcije muskaraca u takvoj situaciji? ovo ozbiljno pitam... i da li je npr dolazenje u mini suknji koja lici na kais vise nego na suknju sexualno uznemiravanje? ili je to pravo na slobodu zena ili kako vec?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...