Jump to content
IGNORED

Jovo Kapicic


Аврам Гојић

Recommended Posts

Pa mi imamo četnike blago nama, a oni su mimo tih par promila partizana sve sami nacisti bre.
Kazi na koje "one" mislis? Moji "oni" su recimo, hm, Kanadjani i Meksikanci.Ma kakav bre Kapicic u petak u ponoc, a u qurac... Edited by vodebele
Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    123

  • kim_philby

    113

  • yolo

    54

  • Pontijak

    45

Topola, otkud ti ideja da bih ti tek tako rekao o kome je rec? Ne moram da proveravam odakle je, ne, nije lika a ne da ih nije bilo mnogo koji se uklapaju u zagonetku nego je bio samo jedan ko je bio tako blizu leki a tako nevidljiv za urbane traceve. Sta cu kada prodam sto sam kupio hocu i ja nesto, decadent sam,, tjah. Vidis kako Kim uzvrati mnogo boljom pricom koja suze na oci izmami. Dakle, hajmo opet. Ozna covek od osnivanja. Mlad a savrsen da divani sa ljudima iz americkih misija pri vrhovnom stabu jer amerikanci vide zemljaka pa se tako lepo izdivane a i otac zagonetne licnosti rodjeni amerikanac Eto, lako je ustvari :) sve sam ti rekao :)

Link to comment

Pere, svasta od tebe, u tom paralelnom svetu bi zagonetna osoba zamolila leku da opomene kapu da ni slucajno mrko pogleda pontijaka a kamoli da ga tera da kvari igru drugarskim resenjem zagonetke. Cudo su ti ljudi ispod radara urbanih traceva :)

Link to comment

Topola, rekoh ti da je lako :) a kada se pobune oni sa jeftinijim ulaznicama jer ocekuju epilog o razresenje zagonetke Kako I'm reci da ta predstava ne ide na ulaznice nego na pozivnice? A i sve su to samo mistifikacije secanja davno umrlih ljudi, takoreci anegdote a cudo jedno kako se i danas ozbiljno dozivljavaju. Ja recimo volim savremenije price, recimo kako se uzivanje u fontani radosti pretvori u patnju dozivljavanja tudje fontane slasti, novi milenijum, pokojnik kapa je bio amater mereno standardima novog milenijuma

Edited by Pontijak
Link to comment

Понтијак закључао топик бајком :ziga:Овај таленат не треба олако одбацивати, човек је овако већ капарисан као locker.

Link to comment

lele i kuku. kako ja to zakljucavam topik? tako sto pokusavam da demistifikujem price od pre nekoliko decenija koje se sve svode na obracune izmedju seljana Donjeg Brijanja i Anusica? pa kada ce onda doci na red demistifikacija prica koje se desavaju sada? 2067 godine? :P

Edited by Pontijak
Link to comment

Веруј ми, више нисам могао да гледам овај топик.Локеру, ја сам само похвалио твој филигрански рад ^_^

Link to comment

ma uostalom, sahrana prosla pa je ovaj topik izgubio smisao. tuzna cinjenica je da ce biti sahrana i sahrana. mogu misliti koji ce sve biti kalamburi kada na red dodje dobrica jer po sili biologije nece ni on vecno

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...