Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

Treba mi preporuka za ručak u Vranju. Pauza na putu za more, sa ženom i dvoje dece.

 

Kriterijumi su sledeći:

- Pristojan ambijent i higijena

- Brza usluga - da ne ode 4 sata na ručak, treba voziti dalje

- Razumno zgodna lokacija u odnosu na autoput (centar grada je ok, ali izbegao bih zavlačenje po selima i mahalama)

- Solidan roštilj kao default izbor (ćevapi pre svega, klinke su izbirljive)

- Nešto ne-defaultno za mene, a da valja (nameračio sam se na repove ispod sača ili nešto slično)

 

Na osnovu preporuka i kopanja po google mapama, u opticaju su:

- Kod bake na ručak (žale se komentari na sporu uslugu)

- Stari bunar

- Gradska meana

- Morava

- Čaršija

- Dve opcije van grada (Pržar i Mišić - ima i zoo vrt)

 

Nisam u životu bio u Vranju, pomagajte :)

Link to comment




- Solidan roštilj kao default izbor (ćevapi pre svega, klinke su izbirljive)
-
 
Na osnovu preporuka i kopanja po google mapama, u opticaju su:
- Kod bake na ručak (žale se komentari na sporu uslugu)
- Stari bunar
- Gradska meana
- Morava
- Čaršija
- Dve opcije van grada (Pržar i Mišić - ima i zoo vrt)
 
Nisam u životu bio u Vranju, pomagajte [emoji4]


Tesko ces u Vranju naci "solidan rostilj" :D

Salu na stranu, dobre su ti predloge dali.
  • Hvala 1
Link to comment

Izbor je pao na Gradsku meanu. Super zadovoljni. Repovi položili, klinke klopale ražnjiće, gospođa teleću čorbu i šampinjone na žaru. Prvo sam je prozivao za izbor, posle mi bilo drago što nije uzela nešto jače. Poginuo bih surovo da sam morao i njeno da dovršavam. Moravska salata sa sirom sjajna, usluga brza i ljubazna. Čorba, pečurke, 1 velika porcija svinjskih ražnjića, porcija repova pod sačem, 2 salate, par lepinjica i 4 pića - 3200 din. Lepo iskustvo :)

Link to comment
15 hours ago, zorglub said:

 

Stolove, stolice nema?

doneo nam na teren Vranjanac, kaže da je to trenutno naj u Vranje, mada je bilo pre godinu dana. Kune se i u neki opskurni lokal na pijaci gde se jede Čorbica što mu dođu klasični škembići u saftu. Rekao da tamo dolaze šljakeri i da zakiva.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, Sara said:

Planiram sutra do Kostolca, jel bila vec neka preporuka?

Mozda ima neko dobro mesto za jesti na Dunavu ili nazad u Pozarevac ?

 

Ako radi Dunavski dragulj, makar zbog pogleda vrijedi

  • +1 1
Link to comment

Bio prekjuče u Leskovcu u ranije ovde pomenutom Grošu.

 

Šta znam, sve ok, ali ništa spektakularno. Najbolji utisci su ambijent u bašti i brzina usluge.

 

Laganih 4/5 zvezdica :D

Link to comment
Bio prekjuče u Leskovcu u ranije ovde pomenutom Grošu.
 
Šta znam, sve ok, ali ništa spektakularno. Najbolji utisci su ambijent u bašti i brzina usluge.
 
Laganih 4/5 zvezdica [emoji3]
Odavno izvikana priča.

Imaš usput do tamo "Lovački kutak", bogatija gastronomska ponuda (pragnje na ražnju, "Groš" ima samo sač) i jako kvalitetna rebra.

Vidim često da je puno do kasno u noć.

Ko se i dalje loži na etno sranja "Koliba", ex Apostolović. Drugi kraj grada, izlaz ka jugu, lepši ambijent, kids friendly, veće. Klopa taj neki rang, 4 zvezdice, mada ima stvari u kojima su vrh.

U Leskovcu se oduvek najbolje jelo po bircuzima, al to ljubomorno čuvamo samo za sebe (Vruć vetar, Srč, Kajsa, Istorija).

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka



  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Tribun_Populi said:

Odavno izvikana priča.

Imaš usput do tamo "Lovački kutak", bogatija gastronomska ponuda (pragnje na ražnju, "Groš" ima samo sač) i jako kvalitetna rebra.

Vidim često da je puno do kasno u noć.

Ko se i dalje loži na etno sranja "Koliba", ex Apostolović. Drugi kraj grada, izlaz ka jugu, lepši ambijent, kids friendly, veće. Klopa taj neki rang, 4 zvezdice, mada ima stvari u kojima su vrh.

U Leskovcu se oduvek najbolje jelo po bircuzima, al to ljubomorno čuvamo samo za sebe (Vruć vetar, Srč, Kajsa, Istorija).

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka


 

Petrovicu bato a kazi mi sta je sa Bibca?

Link to comment
Odavno izvikana priča.

Imaš usput do tamo "Lovački kutak", bogatija gastronomska ponuda (pragnje na ražnju, "Groš" ima samo sač) i jako kvalitetna rebra.

Vidim često da je puno do kasno u noć.

Ko se i dalje loži na etno sranja "Koliba", ex Apostolović. Drugi kraj grada, izlaz ka jugu, lepši ambijent, kids friendly, veće. Klopa taj neki rang, 4 zvezdice, mada ima stvari u kojima su vrh.

U Leskovcu se oduvek najbolje jelo po bircuzima, al to ljubomorno čuvamo samo za sebe (Vruć vetar, Srč, Kajsa, Istorija).

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka



Bravo majstore, iz tebe isijava iskustvo

Pričamo mi stalno, ali džabe izgleda
Kad se gladan čovek zadesi u Leskovcu, bolje da ode u McDonald's nego u Groš ili Apostolovića, manja je prevara

P. S. Nadam se za par nedelja poslati jedan foto izveštaj iz Srča

Šta se jede u Kajsi?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...