Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

sorry.

vrlo je moguce da rade samo u sezoni. vukojebina je to. ali imaju divnu sumu, potok ispod kafane i fino pecenje.

a mozda su i pukli u ove 2 godine korone...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Gde jesti u NS?
Idem nešto da obavim, ne znam koliko ću se zadržati, računam da ću imati vremena da ljudski sednem i klopam.
Dakle ljudski restoran, ništa fensi nikakvo rezervisanje pošto ne znam kad ću imati vremena.



....shiit has hit the fan.

Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Po centru, oko spensa ali može i malo šire...







... Shiit has hit the fan
 

Frajla na SPENSu bi trebala biti ok... Verujem da ti nece trebati rezervacija, ulaz je od strane stadiona...

 

U centru davno nisam jeo, Gusan je bio ok ranije, kao i Atina...

 

 

Link to comment
29 minutes ago, Filozof manijak said:

Dobar je Veliki, zadovoljan sam klopom. A nije bilo gužve kada sam gostovao.

I u centru je

Da, Veliki je isto OK, samo što je meni tamo klopa ekstravagntnija nego što ja volim (a ja sma čovek seljak i ne volim sos od brusnica sa satikim krompirom ili ćuretinu u slatko kiselom sosu od nečega), pa mi je tamo izbor jela malo sužen, jer u svakom skoro ima nešto što ne volim...

  • +1 2
Link to comment
41 minutes ago, radisa said:

Frajla na SPENSu bi trebala biti ok... Verujem da ti nece trebati rezervacija, ulaz je od strane stadiona...

 

U centru davno nisam jeo, Gusan je bio ok ranije, kao i Atina...

 

 

Drago mi je da se Frajla regenerisala kako kažeš, a to kažu i Daško i Mlađa.

 

Kad sam bio 2014. to je bilo najgore iskustvo u istoriji restoranstva. Na moj izbor a zatim prijateljičin dobijamo odgovor 'to danas nemamo'. A onda bukvalno isti odgovor dobijamo na još 7 pokušaja! To sve iz jelovnika obima enciklopedije Britanike. I da nismo već naručili supu (koju su nekim čudom imali) ustali bi i oterali ih u kurac. Tako posle supe otiđosmo u Dizni na pancerote. :laugh:

Link to comment
Frajla je zicer, nemo's omasiti.

Jeste vala otkinuli smo se od gulaša i perkelta...
Jedva sam se dovukao do sokola nazad za BG



....shiit has hit the fan.
  • +1 2
Link to comment

Lovački raj u Aranđelovcu - preporuka

 

U krugu od nekoliko stotina metara nalaze se Lovački raj, Divljakovac, Gorski car i još jedan restoran na B, baš dobra lokacija. Mi odabrali Lovački raj na preporuku za koju mislim da sam je baš ovde pročitao. Jeo sam gurmansku kobasicu - 350gr, dve kobasice uz koje ide samo malo senfa. Dakle, ne zatrpavaju jelo pomfritom, lukom, listom zelene salate i sličnim glupostima, već se dobije čisto meso, i to miks zečenite, srnetine i mesa divlje svinje, ako sam dobro zapamtio. Tačno je da ostalo mora posebno da se naruči, ali mi je to mnogo bolje nego te prevare sa gomilanjem drugih namirnica i naplaćivanjem kao da je sve glavno jelo.

 

Pored toga smo uzeli i pileće belo sa pomfritom, jednu paradajz salatu, veliki domaći hleb (odličan!), jedno pivo, jednu flaširanu vodu od 0.75l, porciju oblandi i dve čaše soka od malina i višanja i sve zajedno je izašlo 3100 dinara.

 

Sviđa mi se što neka jela služe samo u porcijama za 5-6 osoba, jer to znači da su uvek sveže spremljena.

 

Sjajno mesto, ići ću opet uskoro.

 

Jelovnik: http://www.lovackiraj.co.rs/meni.html

 

Edited by napadaj
  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...