Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

3 hours ago, Sokrat said:

Treba mi preporuka za klopu u okolini Despotovca - Ćuprije. Idemo u Resavsku pećinu, Manasiju, Ravanicu, pa ako ima neki ugostiteljski objekat vredan pažnje, rado ćemo i njega overiti

ima u mestu sisatovac, posle manastira sv sisoje ima restoran potočara, tu su i njihovi ribnjaci, odlična pastrmka

 

ima i termalni bazen za bućnuti se

Link to comment
ima u mestu sisatovac, posle manastira sv sisoje ima restoran potočara, tu su i njihovi ribnjaci, odlična pastrmka
 
ima i termalni bazen za bućnuti se
Mesto se zove Sisevac. Sisatovac je kod Cvarkova :D
@Sokrat
U Cupriji kafana Sting ako dobacite dotle.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • Haha 5
Link to comment
6 hours ago, Sokrat said:

Treba mi preporuka za klopu u okolini Despotovca - Ćuprije. Idemo u Resavsku pećinu, Manasiju, Ravanicu, pa ako ima neki ugostiteljski objekat vredan pažnje, rado ćemo i njega overiti

Pošto ideš do Resavske pećine verovatno ćeš ići i do vodopada Lisine.

Ispod vodovoda ima nekoliko restorana .Mislim da tamo ne možeš pogrešiti pastrmka,jagnjetina,teletina ispod sača,sveža pogača sa kajmakom...

Samo su cene malo jače ,porcija plus salata i pomfrit biće najmanje 1000 dinara 

Nešto bolje ćeš proći u kafani "Veliki raj" u Stenjevcu,to je selo par kilometara pre pećine ,prolaziš tu ako ideš iz Ćuprije,to je verovatno najpoznatija 

kafana u našem kraju.

Blizu Manasije ima restoran "6 Topola" nedavno otvoreno i dosta posećeno 

Isto 4-5km posle manastira je "Zlatna mušmula" nekoliko ljudi mi je reklo da se tamo dobro krka

 

  

Link to comment

Jel neko cuo nesto, ili je bio u restoranu G.IMI u Novom Sadu, Dunavska ulica? Gledam na instagramu izgleda fino, kulturno...trebam neku porodicnu veceru da organizujem, pa da se rapitam.

Link to comment

nisam bio i ne znam ništa. 

 

danas banuo u plavu frajlu jer mi je na pet minuta pešaka. 

pačija supa uz neke super sveže hlepčiće. 

posle prepisao od nekih žabara pored i onda pade useravanje od teletine ispod sača. 

za kraj palačinke s medom i orasima. 

:naughty:

Link to comment
  • 1 month later...

i bi bogutovac. 

 

idealna priča, sat i kusur od kopa, 50m skretanja sa puta. parkiraš i sedneš na terasu. doduše to je i jedina zamerka što automobili dosta prometuju po tom parkingu pa se diže prašina. iako ponedeljak dosta besnih bg vozila. bili su i do nas solidno odvaljeni neki bolidi sa nekim pijanim repetitivnim pričama. srećom pa su se relativno brzo odvezli. :isuse:

 

klopa dobra i brza. super fina pileća čorbica, vruće lepinje, pljeka na kajmaku, kupus. palačinke med i orasi. žena i deca neku pilad. 

Preporuka. 

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...