Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

11 minutes ago, vookela said:

Bajo u Mačkatu na Zlatiboru...najbolja jagnjetina koju sam jeo.a222481b031d7f6c73d9fbe6949574a0.jpg

to je veeelika jutrija

jeo tamo jednom i nikad više

  • +1 2
Link to comment

Lomatalo se malo po šumama i gorama, pa se ogladnelo . Kljunac restoran na putu između Brusa i Brzeća, solidna jagnjetina i pastrmka na žaru, a odliča čorba od vrganja.

Edited by Ras
  • +1 1
Link to comment

U Krcedinu, kafana Merak mi je, prodje se Stojsic salas I u centru sela sa leve strane.

Vlasnici dosli iz Nisa, preneli niski rostilj u Vojvodinu.

Moguce I da sam odavde video preporuku, uglavnom pridruzujem se.

Supe danas nema, posto se danas kuva za nedeljni rucak. Sto znaci da se mora doci I u nedelju.

Link to comment
33 minutes ago, Jumanji said:

Molim preporuku za neki najbolji riblji u N.Sadu i okolini. Balgodarim.
 

Dunavac, aka kod Didike na Ribarskom ostrvu, pored Elektrovojvodina restorana.

Edited by vookela
  • +1 1
Link to comment

Koja je fora sa zejtin marinadom™ po vojvođanskim restoranima? Suncokretovo ulje i beli luk pa to prelivaš preko rečne ribe. Čemu to? Kakav ukus donosi suncokretovo ulje, osim što nepotrebno omasti?

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, ducca said:

Ima li kakva preporuka za Kosjerić i okolinu? Može i Valjevo eventualno. Pečenjara po mogućstvu.

https://www.moja-delatnost.rs/najbolje-jagnjece-pecenje-pricevic-valjevo/sur-kafana-pricevic/MMxMwHxj

I sad sam gladan,jbmti kud i gledah slike.Generalno je jagnjetina dobra u VA kraju jer ima jako puno dobrih odgajivaca Sjenicke.

Edited by askeladden
  • +1 1
Link to comment

bili juče u malom hrastu, deluje mi da je gozba bila za nijansu slabija nego ranije

 

rekao bih da smo naleteli na turu koja je bila ispečena pola sata, 45. min ranije pa da je zbog toga

 

gužve nije bilo uopšte. sedeli smo malo duže od 3 sata i za to vreme je ušlo gostiju za dva stola


nadam se zbog vrućine

 

 

Link to comment

Novi Sad - sta je najbolje mesto da se zadovolje prerhrambene i turisticke potrebe, dakle, sta je najbolji kombo? Valja li nesto na tvrdjavi?

 

Ne sedi mi se u Velikom niti u slicnim zatvorenim objektima, velika bi prednost bio neki restoran sa zgodnim pogledom. Aqua Doria je nekada bila ok izbor (mada precenjen meni), je li i dalje tako? 

 

Dunavac? 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...