Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

10 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ne. nisam ljubitelj iste

ni ja iz (z)verskih razloga. divljač treba da živi.

 

"mali hrast"je na drumu između bukovika i aranđelovca. preporučen mi je. jednom je mlađarija prilikom posete donela "pečenje za poneti". izvrsno.

Link to comment

Restoran Papuli u Senti, odlicna riblja corba, filirana,  som i saran unutra... najede se jedan od kotlica bez problema. Naravno, moja zena je uzela i smudja :D

 

Ne znam da li je bolja nego kod Abrahama...

 

Domaca dunja, prste da polizes, posle 5 minuta osetis da je jaka :)  

Inace restoran iz 70ih, stao u vremenu, a na razglasu smooth jazz.. nadrealno :D 

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
Od Kraljeva na dole, Raška do Novog Pazara, ima neko neku preporuku? Bilo šta, naravno,
Kafana "Kod Mira" u Bogutovcu je verovatno najbolji izbor. Obavezno uzmi njihove lepinjice, kajmak i teleću džigericu.
  • +1 2
Link to comment

potpisujem sve što je @napadaj napisao za Mira - od lepinjica i kajmaka do teleće džigerice. mi smo uvek alavo završavali i domaćim palačinkama, koleginica sa domaćim džemom od kajsija, ja sa medom i orasima.

ali nas dve nikad nismo morale da vozimo posle, pa smo mogle da žderemo do poklopca.

Link to comment
10 hours ago, napadaj said:
12 hours ago, Timothy Leary said:
Od Kraljeva na dole, Raška do Novog Pazara, ima neko neku preporuku? Bilo šta, naravno,

Kafana "Kod Mira" u Bogutovcu je verovatno najbolji izbor. Obavezno uzmi njihove lepinjice, kajmak i teleću džigericu.

 

5 hours ago, decak Kejt said:

potpisujem sve što je @napadaj napisao za Mira - od lepinjica i kajmaka do teleće džigerice. mi smo uvek alavo završavali i domaćim palačinkama, koleginica sa domaćim džemom od kajsija, ja sa medom i orasima.

ali nas dve nikad nismo morale da vozimo posle, pa smo mogle da žderemo do poklopca.

 

Pa posle ovakve preporuke, ja jedino mogu da idem tim redom. Nije frka vožnja posle, neću mnogo daleko.

Hvala lepo :)

 

 

4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

+1 za mira

jako dobra klopa, što nije čudo za jednun od najstarijih kafana u srbiji

 

Tnx i za ovaj info. Gledam sad. 

Svraćam svakako.

Link to comment
On 30.9.2020. at 14:07, napadaj said:
On 30.9.2020. at 12:29, Timothy Leary said:
Od Kraljeva na dole, Raška do Novog Pazara, ima neko neku preporuku? Bilo šta, naravno,

Kafana "Kod Mira" u Bogutovcu je verovatno najbolji izbor. Obavezno uzmi njihove lepinjice, kajmak i teleću džigericu.

 

Brate, ovo je i moj izbor kad naručujem kod Mira. Dodao bih još i ono prodimljeno meso posluženo sa lukom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...