Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

On 13.8.2020. at 22:12, LeBron said:

Ako ti nije smor da vozis jos jedno 25km od Valjeva, imas selo Pricevic, i kafanu kod Vula, mozda i najbolja jagnjetina u Srbiji.

Ima na netu da se nadje i br telefona, pa ga pozovi za svaki slucaj da vidis da li radi taj dan.

 

Bili, probali, odlična je. Vule me pozvao u kuhinju da mu pokazem sta da mi isece, to mi se prvi put desilo, za svaku pohvalu.

Link to comment

Dinar u Vrscu bio pun pogodak. Usluga, klopa, ambijent, dezerti... sve za 10 Naravno mora rezervacija jer je gužva što od lokalaca, što od Rumuna.

 

Jel ima neka preporuka za Kragujevac?

Link to comment

velika srbija ima najveće porcije u univerzumu. roštilj, ništa što već nije viđeno sem količine

 

biblioteka kod milutina, isto mesište nešto skromnije, al za trunku bolje

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

velika srbija ima najveće porcije u univerzumu. roštilj, ništa što već nije viđeno sem količine

 

biblioteka kod milutina, isto mesište nešto skromnije, al za trunku bolje

Ovo u Kragujevcu apsolutno.

 

Isto tako,prepruka i za Mustang u KG,blizu TC Plaza.

Edited by Milošica
Link to comment

nisam baš ponajbolje upoznat sa gastro ponudom tog kraja, ono što sam jeo u požeravcu i okolišu je bilo za mršavu dvojku, da ne umre čovek od gladi

 

jeo sam neku ribu kod kostolca, tamo gde je dunav najširi, al ima da se vozi do tamo ko do požarevca

Link to comment

Ili da se ode dosta na jug, ka Žagubici-Petrovcu. Evo današnjeg utiska - restoran kod manastira Gornjak. Sasvim fino mesto za ručak. Zakasnili smo na pastrmku jer je promet bio ludački, pa smo udarili po svinjskim rebrima i telećem stejku i izašli zadovoljni. Btw, iznad restorana je vidikovac. Popnite se, treba vam deset minuta zatezanja primicača, za vrhunsku bleju i pogled u brda, planine, vrhove i zelenilo.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Paviljon Markova stolica u Valjevu po preporuci lokalca. Hteli da odemo u potpuno drugi restoran, on zatvoren, naleteli na nekog lika pitali za preporuku, on nam rekao za taj Paviljon.

 

Iznad Valjeva, odlican pogled na grad i reku, odlicna klopa, nije ni strasno skupo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...