Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

On 6.5.2019. at 22:57, Anonymous said:

Piroćanci majstori. U krugu od 50 metara tri vrhunske kafane. Mi bili u Konaku i bolji roštilj godinama nisam jeo. Ne sumnjam da bi isto bilo da smo otišli u neku drugu. Jedino što sve tri ubijaju sa muzikom, ali za onu poeziju od hrane se vredi žrtvovati.

 

Burek iz kioska pored pijace ista klasa, ne pamtim kad sam tako dobar burek poslednji put jeo (nisam skoro bio u Nišu priznajem). Njihov burek je sa sirom, a ne sa mesom, terminološki netačno, ali nema veze.

 

Neće me nijedan restoran u Beogradu skoro videti.

 

Dukat  i 9 mezeta su druge dve. Imam utisak da se nećeš zajebati gde god da uđeš, isti utisak mi je za bilo koji restoran tamo, moj drugar bio u kafani (skandaloznog izgleda) preko reke kod pijace i ubio se od roštilja. Mi smo, pred put, slučajno ušli u neku malu, neuglednu kafanicu i imali su gurmansku pljeskavicu kakvu Beograd nikad neće videti za valjda 250 din. dupla.

 

Obavezno, ali obavezno, probaj trljanu.

Edited by Anonymous
Link to comment

A u Konak smo otišli isključivo zbog toga što smo u toj ulici slučajno pitali neku ženu, koja je bila neverovatno pristojna, kako da stignemo do Dukata i sve nam je lepo objasnila, ali je samo rekla da njen muž drži Konak preko puta, ali naravno bez obaveza. Posle smo to rekli našem kelneru u Konaku, on je smatrao da je to nedopustiva reklama za kafanu u kojoj radi.

 

Mnogo pristojan svet su Piroćanci.

Link to comment

Bio par puta prepodne na kafi...ima tih ajtijevaca iz okolnih firmi, a postojanje parkinga kod supermarketa u komsiluku je dodatni plus. Enterijer je onaj savremeni koncept, vide se cevi i sl.

Link to comment

Prva stvar koja me odbija da i slučajno uđem u takvo mesto je klijentela koja se vozi preko trotoara da bi se parkirala ispred, bahata stoka. Samo sam jednom išao iako sam u komšiluku kad me 1 ortak zvao na piće. On naručio biftek, posle zvao konobaricu da se žali na isti.

Link to comment
1 hour ago, čekmeže said:

Prva stvar koja me odbija da i slučajno uđem u takvo mesto je klijentela

+1

@ivy 3 petice?

Meni je pod must overiti Razvod braka na pezosu

Edited by maheem
Link to comment
21 minutes ago, maheem said:

+1

@ivy 3 petice?

 

 

 

 

hm pa ovo je zanimljivo :)

 

inace apsolutno nemam pojma sta ima po gradu a treba da vodim neke prijatelje sutra na rucak..a secam se da mi je neko od drugara rekao da je kod brke ok pa reko da pitam ovde

 

Edited by ivy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...