Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

kanim se da u subotu podjem put aranđelovca uznem koje kilo i nazad za bgd

 

:zeka:

Ja sam dva puta fulao za mesto a zvao sam 48h i 24 h unapred.Tako da,ja samo dodjem,rebra cekaju..tesko.

Link to comment

Jeste li za Hrast pisali ranije, da moze kvalitet da varira ako je za ovde ili za poneti? Da umeju manje kvalitetno da daju za poneti?

 

 

Link to comment
2 minutes ago, pacey defender said:

Jeste li za Hrast pisali ranije, da moze kvalitet da varira ako je za ovde ili za poneti? Da umeju manje kvalitetno da daju za poneti?

 

 

ne govori to

:ohmy:

Link to comment
15 minutes ago, pacey defender said:

Jeste li za Hrast pisali ranije, da moze kvalitet da varira ako je za ovde ili za poneti? Da umeju manje kvalitetno da daju za poneti?

 

 

99% nije Hrast u pitanju već neko drugo mesto. Nosio tri puta, svaki put bilo apsolutno isto kao i meso posluiženo tamo.

Link to comment
22 minutes ago, pacey defender said:

Jeste li za Hrast pisali ranije, da moze kvalitet da varira ako je za ovde ili za poneti? Da umeju manje kvalitetno da daju za poneti?

 

 

 

meni se, ako se dobro sećam, to nije dogodilo, a nisam malo puta jeo njihovu prasetinu.

kontam da bi im teško bilo da tako nešto i izvedu, pošto prodaju maltene samo prasetinu, uvek je gužva i teško da ima manje kvalitetnih ostataka koje bi smišljeno uvaljivali. mada, ko zna.

Link to comment

meni je u hrastu najfascinantnija kozica. meso je, naravno, vrhunsko, topi se u ustima ali kozica! pitam se kako samo izvedu da bude tako savrseno tanka i hrskava i taman idealno lomljiva da usavrsi zalogaj. podseca me na koricu na vrhunskom krem bruleu kad je malo kucnes kasicicom, zaronis u fil pa izvuces idealnu kombinaciju hrskavog i kremastog. fantazija. 

 

nisam se nikad usudio da uzmem za poneti u strahu da kozica ne omeksa posle nekog vremena. :sad:

 

Link to comment
On 18.7.2019. at 10:50, InvisibleLight said:

another antipreporyka-atos na koruskoj cevapi nikakvi, nakiseli

Jos se neki pop natrćio da potpomogne ugodhaju

Riba im je pristojna do ok. Čorbaluci takođe.

Link to comment
56 minutes ago, desboj said:

Riba im je pristojna do ok. Čorbaluci takođe.

Tenks

Svidja mi se ambijent, oticicu ponovo, svakako na ribu

Svratila i do carde na koruski, mnogo zapusteno delyje..

Link to comment
5 hours ago, desboj said:

Gde stati na ručak, geografski posle Beograda a prema Manasiji/Despotovcu?

кренеш од деспотовца ка ресавици, имаш да прођеш село-два до сисевца, ту има неки рибњак са фантастичном пастрмком. преко пута је манастир св сисоја

 

@djordje geprat је посетио крај, врв он зна више

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...