Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

@precog ima na par mesta jako dobar, ako dolazis pusti poruku za instrukcije gde, sta i kako a ne kao onaj peder @nisam ja

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, SNARC said:

 

Kod Palme u krilu...dobijes i dva somica za zezanje posle, tri ako zasluzis.

jesi li sluzio?

1 hour ago, Moća said:

@precog ima na par mesta jako dobar, ako dolazis pusti poruku za instrukcije gde, sta i kako a ne kao onaj peder @nisam ja

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

dogovoreno.

Link to comment

Ovo oko bureka, evo Uziclija Nemanja Radulovic izvodi pesmu MI, Uziclije, buregdzije! Sa zarezom.

I sa sirom:

 

 

Da me je zamolio Host da prenesem, ucinio bih to i ranije.

Mehmet Oglu ne veruje.

Edited by Nesh
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 22.6.2019. at 12:52, Delija67 said:

Burek je sa sirom. Sa mesom je bureksmesom

 

+ milion

Kada kažeš "burek", zna se sa čime je.

 

Link to comment
1 hour ago, Yzerman said:

Sutra službeno idem u Vrnjačku banju, dajte preporuku za krkanje. VB i okolina ili nešto na putu od Beograda do tamo.

 

Pa, nekako je tradicija da se stane u Stopanju (na laktu prije pruge), mada, muljaju i tamo odavno. 

Link to comment
1 hour ago, Yzerman said:

Sutra službeno idem u Vrnjačku banju, dajte preporuku za krkanje. VB i okolina ili nešto na putu od Beograda do tamo.

U samoj Vrnjačkoj Banji i nemaš mnogo mesta za dobro krkanje."Tri golubice" i "Kruna" drže neki nivo."Vir" i "Gočko" za nijansu slabiji,ali su okej.

 

U okolini Vrnjačke Banje "Vilindar",blizu Trstenika.

Edited by Milošica
Link to comment
On 4.7.2019. at 12:11, Yzerman said:

Sutra službeno idem u Vrnjačku banju, dajte preporuku za krkanje. VB i okolina ili nešto na putu od Beograda do tamo.

I,gde se ručkalo? :D

Link to comment

Gočko! Not bad, not terrible... :D 

Pošto je bilo vruće, nije se puno krkalo, više se pila rakija uz salate i sir, koji su odlični bili. Ono malo sa roštilja što smo probali bilo je osrednje ka vrlo dobrom, a za moje kolege strance vrhunski, jer nemaju kriterijum po pitanju naše hrane, sve im je dobro.

Link to comment
6 hours ago, Yzerman said:

Gočko! Not bad, not terrible... :D 

Pošto je bilo vruće, nije se puno krkalo, više se pila rakija uz salate i sir, koji su odlični bili. Ono malo sa roštilja što smo probali bilo je osrednje ka vrlo dobrom, a za moje kolege strance vrhunski, jer nemaju kriterijum po pitanju naše hrane, sve im je dobro.

Odličan im je sir zaista.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...