Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

On 6.6.2018. at 14:02, clandestino said:

Ako bi se ovaj topik zvao Restorani u Srbiji koje ne treba posetiti ja iz prve imam reč od tri slova - Džep.

 

Na povratku iz Makedonije hteli da kod Niša skrenemo s puta do Marjana u Draževcu, zvali ga 10 puta od granice do Grdelice na fiksni i mobilni koji su izlistani svuda po internetu i niko se nije javio. Kud onda da skrećemo 20 kilometara sa autoputa i rizikujemo da poljubimo vrata sa nalepljenom crvenom trakom ili slično.  Te tako svratismo u Džep. Brate...

 

Neverovatno je kako su uspeli da izopače i najjednostavnija jela, Kupus salata vuče na ustajalo sirće, urnebes gromuljast, lepinja tvrda, dimljena vešalica žilava ne mož se preseći, uštipak bled, kobasica trula... Drugar je uz vešalicu uzeo i čorbast pasulj, pitam ga kakav je kaže ma dobar samo mu zrna nešto čudna, i vadio zrno po zrno iz usta kao riblje kosti i ređao po ivici tanjira.

 

Znam da je taj put za Grčku ovde večita tema i svi se pitaju gde svratiti i ja na žalost osim višekilometarskog skretanja sa džade ne vidim nijednu drugu opciju uz autoput. Nadam se da će me neko demantovati.

 

Jebem li ga, ja sam jedini put u dzepu bio pre nekih 8 godina i nije bilo lose.

 

A predajane su drumska pljacka, i u doslovnom i u figurativnom smislu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...