Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

Sutra se ide u Novi Pazar, pa me interesuje sta moze dobro da se nadje u izmedju Kraljeva i N. Pazara... moze cak i blize Kragujevcu, ne marim. Video sam opis gde je Krcma, moguce je da cemo i tamo da idemo, ali ajd da vidimo alternative ako ih ima. I naravno, ako u nekom od tih mesta postoji mogucnost da se naruci nesto vegetarijansko, a da smrtno ne uvredimo lokalce, bio bih zahvalan na informaciji.

Link to comment
  • 3 weeks later...

U Vranju zdrao zilion puta u neverovatnom ambijentu: Haremluk. Simpov restoran/poslovni klub u samom centru grada (svako zna gde je Haremluk), u sustini rekonstruisana orijentalna kuca, nekadasnji pasin konak pretvoren u restoran sa gomilom manjih i vecih soba za rucavanje. Zamisli da jedes u Konaku knjeginje Ljubice. Klopa vise nego solidna juznjacka, ja sam mahom jeo srneci gulas. Cene smijurijada u odnosu na beogradske, mada nisam bio od 2006. godine pa se to mozda i promenilo, ne garantujem. Raspitaj se kod lokalaca radi li to jos uvek. edit: pitao, radi. Dobar je i restoran Vranjski merak, bogme, mada vizuelno ne moze da se poredi sa Haremlukom, zapravo malo sta u zemlji moze.

Edited by vasudeva418
Link to comment

dobar je haremluk, bio sam tamo. doduse nije tako dobar kao kabinet predsednika simpa sto se hrane tice, ali kao ambijent, kao da si u safranbolu a ne u vranje.

Link to comment
dobar je haremluk, bio sam tamo. doduse nije tako dobar kao kabinet predsednika simpa sto se hrane tice, ali kao ambijent, kao da si u safranbolu a ne u vranje.
Gore na brdu, na przaru?
Link to comment

vi svi mora da ste bili direktori javnih preduzeca i krkali na poslovnim sastancima sirom zemlje kada poznajete restorane u vranju bolje od mene. :isuse:

Link to comment

ahaha ne sirom zemlje, ali u vranju i bujanovcu znam sva jedenja, ukljucujuci i restoran Frankfurt ciji gazda, neki don Albanone, ima sliku sebe i Gerharda Sredera na zidu. tamo je dobar biftek.

Link to comment

Svratio danas do Seke iza Avale, uzeo pola kila jagnjetine za poneti - prste da poližeš! Cena 1300 din, al vredi svaku paru. Prasetina je 1000 din.

Link to comment

dajte malo precizniju navigaciju..inace, juce mi se desilo da srecem coveka u 5.kafani u kojoj je glavni kuvar - Vlada, Etno selo na Bukulji iznad Arandjelovca. pre toga u Aleksandru u gradu, pa Lavu kod Mladenovca. ranije u Cardaku kraj Sapca, te Kolibi na Jahorini. sve prvo preporuka za krku, pa se ispostavi da on radi...140kg, garant za krkanluk :D

Link to comment
vi svi mora da ste bili direktori javnih preduzeca i krkali na poslovnim sastancima sirom zemlje kada poznajete restorane u vranju bolje od mene. :isuse:
Na Przaru je restoran sasvim prosecan, ali je mnogo lepo okruzenje. Haremluk je u najstrozem centru Vranja.
Nije bilo prosecno nikako...Ali radio se zivotopis Simpo-faraona tako da cool.gifcool.gifcool.gif
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...