Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

tek sad videh..., jel to onaj brlog na livadi pre Baba??, ako jeste, goru jagnjetinu, i bedniju uslugu u zivotu nisam video...
kao sto ti gazza rece, nije. nema to veze sa babama. toma i nada su ti kada krenes iz sopota da se penjes na vrh kosmaja nakon jedne raskrsnice, gde ti drzis levo, sa leve strane. vocnjak/basta kafane su ka ulici, a u dnu je objekat. mislim da ima i neka neugledna tabla ali ako pitas svi ce znati da ti objasne.
Link to comment

i pored svih strahova moderacije zbog otvaranja raznih topika posvecenih nadri medicini, extremnim sportovima i slobodnom sexu, prve forumaske pogibije ce se desiti na kulinarstvu

Link to comment
kao sto ti gazza rece, nije. nema to veze sa babama. toma i nada su ti kada krenes iz sopota da se penjes na vrh kosmaja nakon jedne raskrsnice, gde ti drzis levo, sa leve strane. vocnjak/basta kafane su ka ulici, a u dnu je objekat. mislim da ima i neka neugledna tabla ali ako pitas svi ce znati da ti objasne.
moguce, my bad....
Link to comment
  • 2 weeks later...

danas sam overio "kamiondzije" u svrljigu.nijedna legenda o mestu definitivno nije preterana. vesalice se stvarno sluze u metarskim porcijama.ja sam jeo gurmanski cevap koji je u rangu sa najboljim niskim rostiljem uz amandman u vidu gabarita. sutra cu da okacim slike cevapa koji se prodaje kao 400g mesa. pola metra, brat bratu - a to je inace polovina regularne porcije.video sam sta su jeli ljudi oko mene - dimljena rebarca na kajmaku, punjene stekove i filee, metarske kobasice, razne dimljene, bele, seljacke i druge vesalice. bolest mozga i od kvaliteta i od kolicine a i od niskih cena.da mesto postoji u beogradu vlasnik bi bio multimilijarder.PS. obicni cevapcici se prodaju na komad, imaju 80 grama po komadu (70 din). vece u zivotu video nisam.

Edited by gazza1
Link to comment
danas sam overio "kamiondzije" u svrljigu.nijedna legenda o mestu definitivno nije preterana. vesalice se stvarno sluze u metarskim porcijama.ja sam jeo gurmanski cevap koji je u rangu sa najboljim niskim rostiljem uz amandman u vidu gabarita. sutra cu da okacim slike cevapa koji se prodaje kao 400g mesa. pola metra, brat bratu - a to je inace polovina regularne porcije.video sam sta su jeli ljudi oko mene - dimljena rebarca na kajmaku, punjene stekove i filee, metarske kobasice, razne dimljene, bele, seljacke i druge vesalice. bolest mozga i od kvaliteta i od kolicine a i od niskih cena.da mesto postoji u beogradu vlasnik bi bio multimilijarder.PS. obicni cevapcici se prodaju na komad, imaju 80 grama po komadu (70 din). vece u zivotu video nisam.
Da to vazi za Kamiondzije vec godinama...prodavanje na "metar"...vece porcije nisam u zivotu video...Poslednji put sam bio tamo 2005. godine i kako se secam rostilj i mesto je bilo jeftino ali su ubijali sa cenama na salatama i picu...ne znam kako je sada...
Link to comment

jeo jednom u kafani "kamiondzija 2" :lol: , isto tamo negde oko svrljiga, ka knjazevcu ili vrnjackoj banji, ne secam se. Ogrooomantne porcije, a kvalitetno spremljene.

Link to comment
Poslednji put sam bio tamo 2005. godine i kako se secam rostilj i mesto je bilo jeftino ali su ubijali sa cenama na salatama i picu...ne znam kako je sada...
slicno, salate i pice su nesrazmerno skupi, mada je to u odnosu na beograd i dalje smesno. ali u odnosu na recimo zajecar je skoro x2 dok je meso jeftinije. mada su porcije salate dzinovske. turska kafa je dzabe.
Link to comment
Sutra idem sluzbeno za Topolu pa me zanima jel ima neka preporuka za neko mesto kafanskog tipa sa dobrim mesistem...Mada vuce me ovaj vajat...
Na zalost nismo isli za topolu ali dobro klopah u kafani "Dascara" na izlazu iz mladenovca , prasetina odlicna.Neuspesno smo pokusavali da se uvalimo u "MB" gde je mesto za jagu...Ajde preporuke za S.Karlovce sreda je blizu... Edited by veljaGB
Link to comment
I moja preporuka za Daščaru, već sam pisao, više nego odlična
Jos samo da overim taj MB da li je tacno da je on za jagu, a dascara za gudu cool.gif .BTW Karlovci otpali danas, ajde dajte sugestije za ubuduce...
Link to comment
  • 2 weeks later...

MB je trenutno mnogo bolji od dascare - jagnjetina je odlicna mada i dosta nasvirane cene za srpsko selo, 1500 din kilo. no dobijate prakticno bez kostiju, sem rebaraca za glockanje i uvek tek skinuto s raznja posto je promet bolesno veliki, bio sam cetvrtak pre 2 nedelje i u 13h je bilo krcato, nijednog slobodnog stola i pecenje se cekalo 20 min. inace se kafana jako nasvirala za ovih 5 godina koliko idem tamo, sada su kelneri upicanjeni, daju 3-4 vrste hleba ko u zapletu i prodaju vina boze aleksandrovica po beogradskim kafanskim cenama (trijumf je cini mi se preko 2500). dascara je ostala tamo gde je bila, tamo se dosta jede i rostilj dok se u MB ide samo na pecenje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...