Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ostah duzan za NS preporuku. 

 

Verovatno otkrivam rupu u saksiji ali sjajna klopa i vrhunska usluga u Project Wine & Deli 72. Ko nije bio porcije su na foru tapasa pa se za jedan obrok lako pojede i 6 razlicitih zivotinja. Preporuka na prvom mestu za cevape od srne a onda i za sve ostalo. Ceh za dve osobe sa dezertima i flasom vina 5500 sto je za kvalitet i uslugu stvarno odlicna cena.

 

Inace uspeo da se zadesim u restoranu bas kada i Peter Handke. Nisam ga prepoznao iz prve, trebalo mi je malo vremena da povezem facu sa onim kolumnama sto je imao u Blicu pre brdo godina. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Dunavska terasa u Novim Banovcima. Riba prvoklasna, naravno. Ali pravo čudo je koliko im je roštilj dobar! Pljeskavica jedna od boljih severno od Niša.

Često tamo svraćam sa kolegama s posla, mislim da nisam ništa loše probao s menija, bukvalno sve valja. Konobari neuobičajeno kulturni. Pogled na Dunav vrhunski. Veoma fino mesto, pravi porodični restoran. Spolja restoran izgleda bez veze, ali je mnogo lepši enterijer, leti insistirajte da sedite na terasi.

 

www.dunavska-terasa.rs

Link to comment

Ja nisam bio tamo godinu dana, pre je preko dana bilo prilicno prazno,grejanje vrlo slabo (ladnjikavo), enterjer izgleda sterilno.Riba je tamo ok,mesiste nikad probao,konobari ok.Cene su bile malo jake (ako se dobro secam) a ako dodjete oko 22 h vrlo moguce da je kuhinja vec zatvorena. Mozda su to promenili, kazem nisam bio davno.Sve u svemu, kad se ide na tu stranu, meni je uvek prvi izbor Maligan u Surduku, kojih 15-tak km dalje

Link to comment

Ja se jednom zaleteo na slepo po lepom vremenu (po najvise zbog ligestula i lezaljki uz reku za posle rucka) ali sam naleteo na neku svadbu pa sam mora da se vratim nazad. svakako mi je na listi ali za neke lepse vremenske uslove.

Link to comment
  • 2 weeks later...
12 hours ago, Bujodrag said:

Stari bend mi večeras svira u Nišu. Kako se beše zovu ona mesta gde je kod njih super klopa, roštilj i tako to.

Spominjali ste ali sam zaboravio.

Mrak, Nislijska Mehana, Dagi plus, Kod Brke, Mali podrum...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...