Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

24 minutes ago, *edited by mod said:

Jel ima neka preporuku za restoran u Novom Sadu? A da nisu Frajla, Veliki, Sokače, Fiš i Zeleniš i Žak.

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

 

roža forum

Link to comment

uh što ja ne volim tu akva doriju. 

valjda zato što prave te čorbe i paprikaše od pangasijusa. svi to rade, al ono. ove ne volim zbog toga. :D

 

šampanj i ovo sokače ne poznajem. 

Link to comment

Sampanjac stara kafana, jaretina ispod saca je vrhunska...konobari seda glava bela kosulja crne pantalone, rade tu 100 godina.

 

 

 

Nisko sokace u Temerinskoj pre nadvoznjaka sa desne strane, klasika rostilj porcije 400g da ti nije dobro, cene pristupacne.

 

A imas i Domino kod Sajma...madjarska kuhinja, prava krcma sa lamperijom na zidu, iznutrice, rostilj...

Link to comment
uh što ja ne volim tu akva doriju. 
valjda zato što prave te čorbe i paprikaše od pangasijusa. svi to rade, al ono. ove ne volim zbog toga. [emoji3]
 
šampanj i ovo sokače ne poznajem. 
To prave ako je corba bez kostiju a i to sto kazes svi rade... inace je usluga vrhunska, kao i muzika i druga klopa, sto riblja sto mesna.
Link to comment

Meni taj Šampanjac ostao u lošem sećanju ....
(napio se kao svinja na drugovoj svadbi :isuse:)

Od tada me sramota da privirim tamo, pogotovo ako je osoblje nepromenjeno, kao što kažete...

Link to comment

E jbg, jednom i ja da budem neobavešten... :isuse:

 

Dobra je aquadoria...

 

Imate i Rozeto na somborskom, bolji biftek nisam davno jeo, a porcije inače izuvaju kako su valike...

 

I ima Sokače u PapPavla, uređeno unutra kao kič koji se retko viđa, ali je klopa dobra, isto sa velikim porcijama...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...