Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

27 minutes ago, Indy said:

Da li neko zna - ako sam ja ovde (u SRB) sa mojim australijskim mobilnim u roaming-u (normalno ja pravim pozive, tekstujem, data - to je sve OK): sta se zbiva ako mene na taj broj zove neko iz lokala? Da li oni placaju kao da su zvali inostranstvo ili samo lokalni poziv? Ne bih da nekom nenamerno napravim vel. racun...

 

(Mislim ja bih ovo trebalo da znam, ali eto ne znam... a internet srch mi je nejasan).

Placaju kao da zovu inostranstvo. Plus i ti placas roming.

Link to comment
35 minutes ago, jms_uk said:

Zavisi koji telefon imas (da li ima dual SIM), ali mozes da uzmes/koristis prepaid broj tu za malo para.

 

Imam ja brojeve ovde (par komada), ali sam mislio da ne zongliram multiple telefone.

 

Koristicu Viber, Whatsapp, FB messenger, itd. A imam i kucni telefon jos neko vreme.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

zato što se ne prave telefoni već uređaji koji zamenjuju ono što je nekada bio personalni kompjuter, a mali ekran je neupotrebljiv za takve uređaje

 

:violina:

  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, aram said:

pa ok, ima istine, ali ima i nas koji bi ipak telefon. ok, Iphone ima pa se ne žalim, ali imam prijatelja koji bi android i nama nijedan ispod 6 inča.

Kakvih Pixela ima sve? Moj 4a je mali, stane u moju malu šaku (koji mm manje bi bilo jos bolje), valjda nisu blesavi pa da od novijih nema ničeg pristojnog?

Link to comment
20 minutes ago, I*m with the pilots said:

Kakvih Pixela ima sve? Moj 4a je mali, stane u moju malu šaku (koji mm manje bi bilo jos bolje), valjda nisu blesavi pa da od novijih nema ničeg pristojnog?


ma gde mali, i taj je 5,7 inča... Iphone SE je mali a i kod njega pizdim jer su ga povećali sa 4 na 4,7 na ovom 2022 modelu, taman da čoveku postane napor da kucka po njemu jednom rukom :dry:

Link to comment
2 hours ago, aram said:


ma gde mali, i taj je 5,7 inča... Iphone SE je mali a i kod njega pizdim jer su ga povećali sa 4 na 4,7 na ovom 2022 modelu, taman da čoveku postane napor da kucka po njemu jednom rukom :dry:

Sudeći po poslednjim vestima Apple je odustao od novog Iphona SE.

Pretpostavljam da su kupci koji bi mali telefon (jedan sam od tih!) ipak malobrojni, a prijatelj mi je skrenuo pažnju da je Iphone 14 dijagonale tek nešto veće od 6 inča, a to je danas mali telefon.

Link to comment

ma nije toliko problem za nas navikle na Iphone, problem je što ovaj moj prijatelj ne bi da prelazi sa Androida, stariji je čovek, navikao... a rado bi nešto oko 4 inča. a to prosto ne postoji.

Link to comment
28 minutes ago, aram said:

ma nije toliko problem za nas navikle na Iphone, problem je što ovaj moj prijatelj ne bi da prelazi sa Androida, stariji je čovek, navikao... a rado bi nešto oko 4 inča. a to prosto ne postoji.

Uzmi ZFOLD4, on ima uzan prednji ekran pa nije problem jednom rukom kucati na njemu... A kad hoćeš da čitaš nešto ozbiljnije, otvoriš onaj monitor u sredini :)

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...