Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Ja bih menjao ovu moju Motorolu, čekam da vidim kakav će biti Mi a3, tj sledeći Xiaomijev Android One telefon...

edit: očekuje se da i Google izbaci neku jeftiniju seriju Pixela, 3a. Ako bude nešto slično Nexusu po odnosu cene i kvaliteta, i dostupno kod preprodavaca, kupujem.

Edited by mraki
Link to comment

Isteklo vreme za edit. Drugar uzeo Honor 8x, rekao bih da je to best buy u tom cenovnom rangu. Svidja mi se dosta tel, ali ipak dajem veliku prednost čistom Androidu. Naravno, ništa hitno još, Moto služi svrsi...

Link to comment
  • 4 weeks later...

Nisan, sansunga san. Grozni su ovi novi telefoni od 6 incha, ni u zadnji dzep ne moz ugurati

 

Edited by InvisibleLight
Link to comment
  • 5 weeks later...

Upravo sam izgubio mobilni telefon. Ujutru idem do VIpa da blokiram broj.

Šta da kupim za maksimalno 150 evra, jer ne verujem da mogu da sakupim više od toga.

Link to comment
8 minutes ago, Bujodrag said:

Ujutru idem do VIpa da blokiram broj.

Možeš to i telefonski da završiš, da se ne cimaš... posle ti daju drugu karticu sa istim brojem.

 

Moća će da ti kaže uzmi neki Xiaomi, nekoliko nas će ga podržati :)

Link to comment

Hvala.

 

Setio se i ja toga i pozvao korisnički servis (aman, i ja sam radio kao first line customer support, za neke strance) i javila mi se jedna vrlo  ljubazna devojka (moja sramota što joj nisam upamtio ime ali probaću to da popravim sutra) pa smo blokirali telefon i malo ćaskali. 

 

Rešena stvar oko broja.

Sad samo treba skupiti pare za novi telefon.

Link to comment

Pre dve ili tri godine sam ušao u najbližu radnju (gigatron) i pitao ih koji vam je  NAJJEFTINIJI telefon. Rekli su mi da je to Huawei neki. Ja sam rekao: OK, dajte mi prvi sledeći.

 

Nisam mogao da dopustim sebi da kupujem  one baš najjeftinije. :nobles:

 

I sad će biti tako.

meni telefon treba za razgovore, poruke i igranje pasijansa dok sedim na WC šolji.

Ništa više. 

Ništa više ali svi da se vole i ljube, ako je moguće.

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Samsung s7 počeo sa samostalnim resetima sve učestalije...danas na 10-ak min...greje se više nego obično...

Dajte preporuku za neki pouzdan servis NBgd, Zemun.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...